Taça de Portugal

αναμετρήσεις

Μέρα Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη  
Παρασκευή 20/11/2020
FT
Oleiros 0 - 0 Ζιλ Βιθέντε Δείτε τους αγώνες
Παρασκευή 20/11/2020
FT
Φιρένσε 0 - 1 Αμόρα Δείτε τους αγώνες
Παρασκευή 20/11/2020
FT
Λεϊρία 1 - 0 Πορτιμονένσε Δείτε τους αγώνες
Σάββατο 21/11/2020
FT
Oriental Dragon 0 - 0 Λεϊσόες Δείτε τους αγώνες
Σάββατο 21/11/2020
FT
Κλούμπε Οριεντάλ Λισμπόα 0 - 3 Φαμαλικάο Δείτε τους αγώνες
Σάββατο 21/11/2020
FT
Montalegre 2 - 3 Ακαντέμικο Βισέου Δείτε τους αγώνες
Σάββατο 21/11/2020
FT
Φαμπρίλ Μπαρέιρο 0 - 2 Πόρτο Δείτε τους αγώνες
Σάββατο 21/11/2020
FT
Μαρινέσνε 1 - 1 Κόβα Πιεντάδε Δείτε τους αγώνες
Σάββατο 21/11/2020
FT
Αρούκα 0 - 0 Γκιμαράες Δείτε τους αγώνες
Σάββατο 21/11/2020
FT
Τροφένσε 1 - 2 Μπράγκα Δείτε τους αγώνες
Σάββατο 21/11/2020
FT
Παρέδες 0 - 1 Μπενφίκα Δείτε τους αγώνες
Κυριακή 22/11/2020
FT
Felgueiras 1932 0 - 1 Τοντέλα Δείτε τους αγώνες
Κυριακή 22/11/2020
FT
Ανάντια 2 - 1 Πινχαλνοβένσε Δείτε τους αγώνες
Κυριακή 22/11/2020
FT
Εσπίνιο 2 - 1 Γκοντομάρ Δείτε τους αγώνες
Κυριακή 22/11/2020
FT
Λιμιάνος 1 - 2 Fontinhas Δείτε τους αγώνες
Κυριακή 22/11/2020
FT
Τορεερένσε 2 - 0 Αλβέρκα Δείτε τους αγώνες
Κυριακή 22/11/2020
FT
Φάφε 5 - 1 Vilar de Perdizes Δείτε τους αγώνες
Κυριακή 22/11/2020
FT
Βιλαβερντένσε 2 - 3 Olímpico do Montijo Δείτε τους αγώνες
Κυριακή 22/11/2020
FT
Monção 1 - 2 Ρίο Αβε Δείτε τους αγώνες
Κυριακή 22/11/2020
FT
Μπέιρα Μαρ 1 - 3 Σάντα Κλάρα Δείτε τους αγώνες
Κυριακή 22/11/2020
FT
Μερελινένσε 0 - 1 Μορεϊρένσε Δείτε τους αγώνες
Κυριακή 22/11/2020
FT
Ολιβεϊρένσε 0 - 4 Πάκος Φερέιρα Δείτε τους αγώνες
Κυριακή 22/11/2020
FT
Βιζέλα 0 - 1 Μποαβίστα Δείτε τους αγώνες
Δευτέρα 23/11/2020
FT
Σαλγκέιρος 2 - 1 Σπόρτινγκ Κοβίλια Δείτε τους αγώνες
Δευτέρα 23/11/2020
FT
Πενιαφέλ 2 - 3 Μαρίτιμο Δείτε τους αγώνες
Δευτέρα 23/11/2020
FT
Ρεάλ SC 0 - 2 Μπελενένσες Δείτε τους αγώνες
Δευτέρα 23/11/2020
FT
Ακαδέμικα 1 - 0 Βαρζίμ Δείτε τους αγώνες
Δευτέρα 23/11/2020
FT
Sacavenense 1 - 7 Σπόρτινγκ Λισ. Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 25/11/2020
FT
Κάσα Πία 2 - 3 Νασιονάλ Μαδέιρα Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 03/12/2020
15:30
Estrela - Φαρένσε
Τετάρτη 09/12/2020
16:00
Εστορίλ - Λουσιτάνο Εβόρα
Τετάρτη 09/12/2020
19:00
Βιλαφρανκουένσε - Σανγιοανένσε

Πίνακες

# Ομάδα ΑΜ Δ. Β.
1 10 +5 21
2 9 +12 20
3 9 +12 18
4 9 +6 18
5 9 +4 17
18+ GambleAware