Third League

αναμετρήσεις

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη  
Σαβ 19/10/19 Gigant Saedinenie 2 - 1 Sozopol Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 19/10/19 Rozova dolina 5 - 1 Borislav 2009 Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 19/10/19 Yambol 1915 2 - 2 Minyor Radnevo Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 19/10/19 Zagorets 3 - 0 Chernomorets 1… Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 19/10/19 Atletik Kuklen 3 - 1 Sokol Markovo Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 19/10/19 Dimitrovgrad 0 - 2 Karnobat Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 19/10/19 Nesebar 1 - 2 Svilengrad Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 20/10/19 Haskovo 1957 1 - 2 Maritsa Plovdiv Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 20/10/19 Levski Karlovo 0 - 0 Rodopa Smolyan Περισσότερες πληροφορίες
Πεμ 24/10/19 Svilengrad 15 : 00 Gigant Saedinenie Περισσότερες πληροφορίες
Πεμ 24/10/19 Karnobat 15 : 00 Nesebar Περισσότερες πληροφορίες
Πεμ 24/10/19 Sokol Markovo 15 : 00 Dimitrovgrad Περισσότερες πληροφορίες
Πεμ 24/10/19 Chernomorets 1… 15 : 00 Atletik Kuklen Περισσότερες πληροφορίες
Πεμ 24/10/19 Minyor Radnevo 15 : 00 Zagorets Περισσότερες πληροφορίες
Πεμ 24/10/19 Rodopa Smolyan 15 : 00 Yambol 1915 Περισσότερες πληροφορίες
Πεμ 24/10/19 Maritsa Plovdiv 15 : 00 Levski Karlovo Περισσότερες πληροφορίες
Πεμ 24/10/19 Borislav 2009 15 : 00 Haskovo 1957 Περισσότερες πληροφορίες
Πεμ 24/10/19 Sozopol 16 : 00 Rozova dolina Περισσότερες πληροφορίες

Πίνακες

#   Ομάδα ΑΜ Ν. Ι. Η. Υ. Κ. Δ. Β. Τελευταία 5 παιχνίδια ΠΜΠ
1 Προηγούμενη θέση: 2 12 11 0 1 40 8 +32 33 W W W W L
2 Προηγούμενη θέση: 1 12 8 2 2 19 5 +14 26 L L W W D
3 Προηγούμενη θέση: 4 12 8 1 3 24 10 +14 25 W W L W L
4 Προηγούμενη θέση: 3 12 7 2 3 20 12 +8 23 L W W W L
5 12 6 3 3 28 15 +13 21 W L W D W
6 12 6 2 4 18 14 +4 20 W L W W W
7 Προηγούμενη θέση: 9 12 6 2 4 15 11 +4 20 W W L W L
8 Προηγούμενη θέση: 7 12 4 6 2 16 9 +7 18 D D D D D
9 Προηγούμενη θέση: 8 12 4 4 4 19 17 +2 16 L D D L W
10 12 5 1 6 12 14 -2 16 W L D W L
11 12 4 2 6 19 26 -7 14 L W L L W
12 12 3 4 5 10 14 -4 13 D D L L L
13 12 3 3 6 11 19 -8 12 D L W D W
14 Προηγούμενη θέση: 16 12 3 2 7 11 20 -9 11 L W L W L
15 Προηγούμενη θέση: 17 12 2 3 7 11 22 -11 9 W D L D L
16 Προηγούμενη θέση: 15 12 2 3 7 10 28 -18 9 L L W L W
17 Προηγούμενη θέση: 14 12 3 1 8 10 33 -23 7 L L L W L
18 12 1 3 8 10 26 -16 6 D D L L W
Promotion
Possible Relegation
Relegation

Διορθώσεις

Πίνακες

# Ομάδα ΑΜ Δ. Β.
1 9 +14 25
2 9 +20 19
3 9 +8 17
4 9 +5 17
5 9 +1 15
18+ GambleAware