Carioca 2

αναμετρήσεις

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη  
Σαβ 16/06/18 Barcelona RJ 3 - 3 Santa Cruz RJ Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 16/06/18 Gonçalense 0 - 1 Barra da Tijuca Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 16/06/18 Serra Macaense 1 - 0 Sampaio Corrêa RJ Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 16/06/18 Artsul 2 - 1 Angra dos Reis Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 16/06/18 Αμέρικα Ρίο Τζ… 1 - 3 Αμερικάνο Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 16/06/18 Audax Rio 0 - 0 Serrano RJ Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 16/06/18 São Gonçalo EC RJ 1 - 0 Bonsucesso Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 16/06/18 Duque de Caxias 2 - 1 Itaboraí Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 16/06/18 Φριμπουργκουένσε 6 - 2 Carapebus Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 16/06/18 Tigres do Brasil 2 - 1 Olaria Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 20/06/18 Santa Cruz RJ 15 : 00 Artsul Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 20/06/18 Angra dos Reis 20 : 00 Serra Macaense Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 20/06/18 Αμερικάνο 20 : 00 Barcelona RJ Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 20/06/18 Barra da Tijuca 20 : 00 Αμέρικα Ρίο Τζ… Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 20/06/18 Sampaio Corrêa RJ 20 : 00 Gonçalense Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 20/06/18 Itaboraí 20 : 00 Audax Rio Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 20/06/18 Bonsucesso 20 : 00 Duque de Caxias Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 20/06/18 Carapebus 20 : 00 São Gonçalo EC RJ Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 20/06/18 Olaria 20 : 00 Φριμπουργκουένσε Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 20/06/18 Serrano RJ 20 : 00 Tigres do Brasil Περισσότερες πληροφορίες

Όμιλος A

#   Ομάδα ΑΜ Ν. Ι. Η. Υ. Κ. Δ. Β. Τελευταία 5 παιχνίδια ΠΜΠ
1 Προηγούμενη θέση: 4 6 4 2 0 7 2 +5 14 W W W D D
2 Προηγούμενη θέση: 5 6 4 1 1 14 6 +8 13 W W W W D
3 Προηγούμενη θέση: 2 6 3 2 1 13 6 +7 11 L W W D W
4 Προηγούμενη θέση: 1 6 3 0 3 6 5 +1 9 L L L W W
5 Προηγούμενη θέση: 3 5 2 2 1 6 6 +0 8 W L D W D
6 6 2 2 2 9 13 -4 8 D L W D L
7 6 2 0 4 7 8 -1 6 L W L W L
8 5 1 2 2 5 6 -1 5 W L D D L
9 6 1 1 4 6 12 -6 4 L L W L D
10 6 0 2 4 6 15 -9 2 D L L L L
Semi Finals

Όμιλος B

#   Ομάδα ΑΜ Ν. Ι. Η. Υ. Κ. Δ. Β. Τελευταία 5 παιχνίδια ΠΜΠ
1 Προηγούμενη θέση: 4 6 3 3 0 11 6 +5 12 W W D W D
2 Προηγούμενη θέση: 7 6 3 1 2 10 6 +4 10 W D W W L
3 Προηγούμενη θέση: 10 6 3 1 2 7 5 +2 10 W W W L D
4 Προηγούμενη θέση: 2 6 3 1 2 5 6 -1 10 W L L W W
5 Προηγούμενη θέση: 3 6 3 0 3 10 8 +2 9 L W L W L
6 Προηγούμενη θέση: 1 6 2 3 1 8 5 +3 9 L D D W D
7 Προηγούμενη θέση: 5 6 1 3 2 4 5 -1 6 D L D L D
8 Προηγούμενη θέση: 6 6 1 3 2 4 8 -4 6 L D D W D
9 Προηγούμενη θέση: 8 6 1 2 3 4 8 -4 5 D D L L L
10 Προηγούμενη θέση: 9 6 1 1 4 10 16 -6 4 L L W L D
Semi Finals

Πίνακες

# Ομάδα ΑΜ Δ. Β.
1 0 +0 0
2 0 +0 0
3 0 +0 0
4 0 +0 0
5 0 +0 0
18+ GambleAware