Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Σάββατο | ||||
FT
|
ΜΠΑΤΕ Μπόρισοφ | 2 - 3 | Dinamo Brest | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Τετάρτη | |||||
FT
|
ΜΠΑΤΕ Μπόρισοφ | 2 - 0 | Νέμαν Γκρόντνο | Δείτε τους αγώνες | |
Τετάρτη | |||||
FT
|
Νέμαν Γκρόντνο | 0 - 0 | ΜΠΑΤΕ Μπόρισοφ | ||
συγκ. | Νέμαν Γκρόντνο | 0 - 2 | ΜΠΑΤΕ Μπόρισοφ | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Dinamo Brest | 2 - 0 | Dnepr Mogilev | Δείτε τους αγώνες | |
Τετάρτη | |||||
FT
|
Dnepr Mogilev | 1 - 4 | Dinamo Brest | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Dnepr Mogilev | 1 - 6 | Dinamo Brest |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Κυριακή | |||||
FT
|
Krumkachy | 0 - 3 | Νέμαν Γκρόντνο | ||
Σάββατο | |||||
FT
|
Νέμαν Γκρόντνο | 3 - 0 | Krumkachy | ||
συγκ. | Νέμαν Γκρόντνο | 6 - 0 | Krumkachy | ||
Κυριακή | |||||
FT
|
Σαχτιόρ Σόλιγκορσκ | 3 - 1 | Dnepr Mogilev | Δείτε τους αγώνες | |
Σάββατο | |||||
FT
|
Dnepr Mogilev | 2 - 0 | Σαχτιόρ Σόλιγκορσκ | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Dnepr Mogilev | 3 - 3 | Σαχτιόρ Σόλιγκορσκ | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Dinamo Brest | 2 - 0 | Slutsk | Δείτε τους αγώνες | |
Κυριακή | |||||
FT
|
Slutsk | 1 - 2 | Dinamo Brest | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Slutsk | 1 - 4 | Dinamo Brest | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Isloch | 1 - 2 | ΜΠΑΤΕ Μπόρισοφ | Δείτε τους αγώνες | |
Κυριακή | |||||
FT
|
ΜΠΑΤΕ Μπόρισοφ | 2 - 1 | Isloch | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | ΜΠΑΤΕ Μπόρισοφ | 4 - 2 | Isloch |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Σάββατο | ||||
FT
|
Νάφταν | 1 - 2 | Krumkachy | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Isloch | 2 - 1 | Gorodeya | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Νέμαν Γκρόντνο | 1 - 0 | Minsk | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Ντιναμό Μινσκ | 0 - 1 | Dnepr Mogilev | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Vitebsk | 0 - 0 | Slutsk | |
Κυριακή | ||||
FT
|
Dinamo Brest | 2 - 1 | Γκόμελ | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Σαχτιόρ Σόλιγκορσκ | 6 - 0 | Orsha | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
ΜΠΑΤΕ Μπόρισοφ | 2 - 1 | Torpedo BelAZ | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τετάρτη | ||||
FT
|
SDJuShOR-8 | 0 - 7 | Νέμαν Γκρόντνο | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Volna | 0 - 1 | Minsk | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Orsha | 1 - 1 | Σλάβια Μ. | Δείτε τους αγώνες |
Παρασκευή | ||||
FT
|
Smorgon | 1 - 4 | Dinamo Brest | Δείτε τους αγώνες |
Παρασκευή | ||||
FT
|
Neman-Agro Stolbtsy | 1 - 5 | ΜΠΑΤΕ Μπόρισοφ | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Baranovichi | 0 - 1 | Νάφταν | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Smolevichy | 0 - 2 | Torpedo BelAZ | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Lokomotiv Gomel | 0 - 1 | Vitebsk | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Torpedo | 0 - 0 | Γκόμελ | |
Σάββατο | ||||
FT
|
UAS Zhitkovichi | 0 - 3 | Slutsk | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Molodechno | 0 - 3 | Krumkachy | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Granit | 0 - 2 | Gorodeya | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Slonim | 1 - 1 | Dnepr Mogilev | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Underdogs | 0 - 4 | Ντιναμό Μινσκ | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Μπελσίνα Μπομπρούισκ | 1 - 4 | Isloch | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Luch Minsk | 1 - 5 | Σαχτιόρ Σόλιγκορσκ | Δείτε τους αγώνες |