Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Κυριακή | ||||
FT
|
FK Μόσχας | 0 - 1 | Λοκομοτίβ Μόσχας |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Τετάρτη | |||||
FT
|
Dinamo Bryansk | 1 - 1 | FK Μόσχας | ||
Τρίτη | |||||
FT
|
FK Μόσχας | 1 - 0 | Dinamo Bryansk | ||
συγκ. | FK Μόσχας | 2 - 1 | Dinamo Bryansk | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Λοκομοτίβ Μόσχας | 3 - 0 | Σπαρτάκ Μόσχας | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Σπαρτάκ Μόσχας | 1 - 2 | Λοκομοτίβ Μόσχας | ||
συγκ. | Σπαρτάκ Μόσχας | 1 - 5 | Λοκομοτίβ Μόσχας |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Τετάρτη | |||||
FT
|
Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης | 1 - 2 | Σπαρτάκ Μόσχας | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Σπαρτάκ Μόσχας | 1 - 1 | Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης | ||
συγκ. | Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης | 2 - 3 | Σπαρτάκ Μόσχας | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Ντιναμό Μόσκας | 1 - 0 | Λοκομοτίβ Μόσχας | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Λοκομοτίβ Μόσχας | 4 - 0 | Ντιναμό Μόσκας | ||
συγκ. | Λοκομοτίβ Μόσχας | 4 - 1 | Ντιναμό Μόσκας | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
FK Μόσχας | 3 - 2 | Κρίλια | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Κρίλια | 0 - 2 | FK Μόσχας | ||
συγκ. | Κρίλια | 2 - 5 | FK Μόσχας | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Ροστόφ | 1 - 2 | Dinamo Bryansk | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Dinamo Bryansk | 0 - 0 | Ροστόφ | ||
συγκ. | Dinamo Bryansk | 2 - 1 | Ροστόφ |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τετάρτη | ||||
FT
|
Smena-Zenit | 2 - 2 | Torpedo Vladimir | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Χίμκι | 3 - 2 | Baltika | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Fakel | 2 - 0 | Oryol | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
FK Lobnya Alla | 0 - 1 | Dinamo Bryansk | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Mordovia Saransk | 2 - 0 | Avangard Kursk | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Salyut Belgorod | 0 - 1 | Κούμπαν Κράσνονταρ | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Spartak UGP Anapa | 3 - 5 | Τέρεκ Γκρόζνι | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Mashuk-KMV | 1 - 2 | Angusht | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Αντσι Μακχατσκαλά | 2 - 0 | Volgar Astrakhan | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Olimpia Volgograd | 1 - 4 | Dynamo Makhachkala II | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Spartak NN | 1 - 0 | KAMAZ | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Dinamo Kirov | 2 - 0 | Lada Tolyatti | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Nosta | 1 - 2 | Ural | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Sibir | 2 - 0 | Sodovik Sterlitamak | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Chita | 0 - 0 | Novokuznetsk | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Yenisey | 1 - 0 | SKA Khabarovsk |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τετάρτη | ||||
FT
|
Novokuznetsk | 3 - 1 | Irtysh Omsk | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Chita | 3 - 1 | Amur-2010 | |
Παρασκευή | ||||
FT
|
Dinamo Kirov | 1 - 1 | Alnas Almetyevsk | |
Παρασκευή | ||||
FT
|
Soyuz-Gazprom | 1 - 3 | Nosta | |
Κυριακή | ||||
FT
|
Lukhovitsy | 1 - 1 | FK Lobnya Alla | |
Κυριακή | ||||
FT
|
Spartak MZK Ryazan | 1 - 1 | Mordovia Saransk | |
Δευτέρα | ||||
FT
|
Olimpia Volgograd | 3 - 2 | FK Spartak Vladikavkaz | |
Δευτέρα | ||||
FT
|
Krasnodar 2000 | 2 - 4 | Spartak UGP Anapa | |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Smena-Zenit | 3 - 0 | Dinamo Vologda | |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Torpedo Vladimir | 1 - 0 | Nara-ShBFR |