Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Σάββατο | ||||
FT
|
Μονακό | 0 - 1 | Παρί Σεν Ζερμέν | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Μονακό | 1 - 0 | Λανς | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Κουεβί | 0 - 1 | Παρί Σεν Ζερμέν | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Κουεβί | 3 - 1 | Μπουλόν | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Οσέρ | 0 - 0 | Παρί Σεν Ζερμέν | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Μονακό | 4 - 3 | Σοσό | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Λανς | 3 - 1 | Σεντ Ετιέν | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Μπουλόν | 1 - 0 | Γκινγκάμπ | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Μποβέ | 1 - 4 | Σοσό | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Κουεβί | 1 - 0 | Ρεν | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Βεσούλ | 0 - 1 | Παρί Σεν Ζερμέν | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Οσέρ | 4 - 0 | Πλαμπενέκ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Σεντ Ετιέν | 2 - 0 | Βαν | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Μπορντό | 0 - 2 | Μονακό | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Λανς | 2 - 1 | Μπρεστ | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Παρασκευή | ||||
FT
|
Ολιμπίκ Σαουμούρ | 0 - 4 | Ρεν | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Μποβέ | 3 - 0 | Αζέν | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Κουεβί | 1 - 0 | Ανζέ | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Μπορντό | 5 - 1 | Αζαξιό | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Ραόν Λ' Ετάπ | 0 - 1 | Βεσούλ | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Μιλούζ | 0 - 1 | Γκινγκάμπ | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Παρί Σεν Ζερμέν | 3 - 1 | Εβιάν | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Μονακό | 2 - 1 | Λυών | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Οσέρ | 1 - 1 | Σεντάν | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Βαν | 4 - 3 | Γκρενόμπλ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Κολμάρ | 1 - 2 | Μπουλόν | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Νανσί | 0 - 2 | Πλαμπενέκ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Σοσό | 3 - 0 | Λε Μαν | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Βιλεφράνς | 2 - 2 | Σεντ Ετιέν | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Τουλούζ | 0 - 2 | Μπρεστ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Λανς | 3 - 1 | Μαρσέιγ | Δείτε τους αγώνες |