Bahasa - Indonesia
Chinese (simplified)
Deutsch
English - Australia
English - Canada
English - Ghana
English - International
English - Ireland
English - Kenya
English - Malaysia
English - Nigeria
English - Nordics
English - Singapore
English - South Africa
English - United Kingdom
English - United States
Español - Español
Español - LATAM
Français
Greek
Italiano
Japanese
Korean
Nederlands
Polski
Português
Brazil
Româna
Thai
Türkçe
Русский
العربية
Soccerway
Soccerway
Αγώνες
Διοργανώσεις
Εθνικό πρωτάθλημα
Premier League
Serie A
Primera División
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Championship
Serie A
Δείτε όλα
Διεθνές Πρωτάθλημα
Ευρώπη
Champions League
Europa League
Super Cup
Ασία
Champions League
AFC Cup
Νότια Αμερική
CONMEBOL Libertadores
CONMEBOL Sudamericana
Δείτε όλα
National
Παγκόσμιο Κύπελλο
Olympics
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα
CONMEBOL Copa America
Gold Cup
AFC Asian Cup
CAF Africa Cup of Nations
FIFA Confederations Cup
FIFA U20 World Cup
Euro U21 Champ
Δείτε όλα
Youth
National
FIFA U20 World Cup
FIFA U17 World Cup
UEFA U21 Championship
UEFA U19 Championship
CONMEBOL U20
Club
U21 Premier League Division 1
Campionato Primavera 1
U19 Bundesliga
Δείτε όλα
Ομάδες
Club teams
Μπαρτσελόνα
Ρεάλ Μαδρίτης
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Αρσεναλ
Λιβερπουλ
Δείτε όλα
Ιντερ
Μίλαν
Μπάγερν Μονάχου
Πόρτο
Μπόκα Τζούνιορς
Εθνικό
Ισπανία
Ολλανδία
Γερμανία
Αγγλία
Βραζιλία
Δείτε όλα
Αργεντινή
Ιταλία
Πορτογαλία
Γαλλία
Ρωσία
Περισσότερα
FIFA Rankings
σύγκριση αντιπάλων
Παίκτες
Points
Διοργανώσεις
Εθνικό πρωτάθλημα
Premier League
Serie A
Primera División
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Championship
Serie A
Δείτε όλα
Διεθνές Πρωτάθλημα
Ευρώπη
Champions League
Europa League
Super Cup
Ασία
Champions League
AFC Cup
Νότια Αμερική
CONMEBOL Libertadores
CONMEBOL Sudamericana
Δείτε όλα
National
Παγκόσμιο Κύπελλο
Olympics
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα
CONMEBOL Copa America
Gold Cup
AFC Asian Cup
CAF Africa Cup of Nations
FIFA Confederations Cup
FIFA U20 World Cup
Euro U21 Champ
Δείτε όλα
Youth
National
FIFA U20 World Cup
FIFA U17 World Cup
UEFA U21 Championship
UEFA U19 Championship
CONMEBOL U20
Club
U21 Premier League Division 1
Campionato Primavera 1
U19 Bundesliga
Δείτε όλα
Ομάδες
Παίκτες
Points
Δημοφιλών
Premier League
Bundesliga
Serie A
Primera División
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Premier League
Primeira Liga
Premiership
First Division A
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA World Cup Qualifiers
Εθνικό πρωτάθλημα
Αγγλία
Αζερμπαϊτζάν
Αίγυπτος
Αιθιοπία
Αϊτή
Ακτή Ελεφαντοστού
Αλβανία
Αλγερία
Ανγκόλα
Ανδόρα
Αντίγκουα και Μπαρμπούντα
Αργεντινή
Αρμενία
Αρούμπα
Αυστραλία
Αυστρία
Αφγανιστάν
Βέλγιο
Βενεζουέλα
Βερμούδες
Βιετνάμ
Βολιβία
Βόρειος Ιρλανδία
Βοσνία-Ερζεγοβίνη
Βουλγαρία
Βραζιλία
Βρετανικές Παρθένες Νήσοι
Γαλλία
Γαλλική Γουιάνα
Γερμανία
Γεωργία
Γιβραλτάρ
Γκάμπια
Γκαμπόν
Γκάνα
Γκουάμ
Γουαδελούπη
Γουατεμάλα
Γουιάνα
Γουινέα
Γρενάδα
Δανία
Δημοκρατία της Ιρλανδίας
Δημοκρατία της Κορέας
Δημοκρατία της Τσεχίας
Δομινικανή Δημοκρατία
Εκουαδόρ
Ελ Σαλβαντόρ
Ελβετία
Ελλάδα
Εσθονία
Ζάμπια
Ζιμπάμπουε
Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα
Ηνωμένες Πολιτείες
Ιαπωνία
Ινδία
Ινδονησία
Ιορδανία
Ιράκ
Ιράν
Ισλανδία
Ισπανία
Ισραήλ
Ιταλία
Καζακστάν
Καμερούν
Καμπότζη
Καναδάς
Κατάρ
Κένυα
Κινεζική Ταϊπέι
Κολομβία
Κονγκό
Κόσοβο
Κόστα Ρίκα
Κούβα
Κουβέιτ
Κουρασάο
Κροατία
Κύπρος
Κυργιστάν
Λάος
ΛΔ Κίνας
ΛΔ Κονγκό
Λεσότο
Λετονία
Λευκορωσία
Λίβανος
Λιβερία
Λιβύη
Λιθουανία
Λιχτεστάιν
Λουξεμβούργο
Μαδαγασκάρη
Μακάο
Μαλαισία
Μαλάουι
Μαλδίβες
Μάλι
Μάλτα
Μαρόκο
Μαρτινίκα
Μαυριτανία
Μαυρίτιος
Μαυροβούνιο
Μεξικό
Μιανμάρ
Μογγολία
Μοζαμβίκη
Μολδαβία
Μπανγκλαντές
Μπαρμπάντος
Μπαχρέιν
Μπελίζε
Μπενίν
Μποτσουάνα
Μπουργκίνα Φάσο
Μπουρούντι
Μπουτάν
Νέα Ζηλανδία
Νέα Καληδονία
Νεπάλ
Νησιά Κούκ
Νησιά του Πράσινου Ακρωτηρίου
Νησιά Φαρόε
Νήσοι Κέιμαν
Νήσοι Σολωμόντος
Νήσοι Τέρκ και κάικος
Νίγηρας
Νιγηρία
Νικαράγουα
Νορβηγία
Νότιος Αφρική
Ολλανδία
Ομάν
Ονδούρα
Ουαλλία
Ουγγαρία
Ουγκάντα
Ουζμπεκιστάν
Ουκρανία
Ουρουγουάη
Πακιστάν
Παλαιστίνη
Παναμάς
Παπούα Νέα Γουινέα
Παραγουάη
ΠΓΔΜ
Περού
Πολωνία
Πορτογαλί
Πουέρτο Ρίκο
Ρεϋνιόν
Ρουάντα
Ρουμανία
Ρωσία
Σαμόα
Σαν Μαρίνο
Σάο Τομέ και Πρίνσιπε
Σαουδική Αραβία
Σενεγάλη
Σεντ Κιτς και Νέβις
Σερβία
Σερβία και Μαυροβούνιο
Σιγκαπούρη
Σιέρα Λεόνα
Σκωτία
Σλοβακία
Σλοβενία
Σομαλία
Σουαζιλάνδη
Σουδάν
Σουηδία
Σουλτανάτο του Μπρουνέι
Σουρινάμ
Σρι Λάνκα
Συρία
Ταϊλάνδη
Ταϊτή
Τανζανία
Τατζικιστάν
Τζαμάικα
Τζιμπουτί
Τόγκο
Τουρκία
Τουρκμενιστάν
Τρινιδάδ και Τομπάγκο
Τσάντ
Τυνησία
Υεμένη
Φιλιππίνες
Φινλανδία
Φίτζι
Χιλή
Χόνγκ Κόνγκ
Διεθνές Πρωτάθλημα
AFC Champions League
AFC Cup
GCC Champions League
UAE-Qatar Super Shield
Qatar-UAE Super Cup
ASEAN Club Championship
AFC Women's Club Championship
Suramadu Super Cup
AFC President's Cup
CAF Champions League
CAF Confederation Cup
CAF Super Cup
African Football League
CAF Women's Champions League
CECAFA Club Cup
SportPesa Super Cup
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Europa Conference League
UEFA Super Cup
Algarve Football Cup
Premier League International Cup
UEFA Youth League
UEFA Women's Champions League
Baltic Women's League
United by Women's Football
CEE Cup
Trofeo Angelo Dossena
FNL Cup
UEFA Intertoto Cup
The NextGen Series
Setanta Cup
Baltic League
Baltic Champions Cup
Livonia Cup
Livonian Winter League
Scandinavian Royal League
BeNe Women's Super Cup
All-Island Cup
Concacaf Champions Cup
Leagues Cup
Leagues Cup 2019-2022
Concacaf Central American Cup
Concacaf Caribbean Cup
Concacaf Caribbean Club Shield
Concacaf League Play-off
Campeones Cup
Concacaf W Champions Cup
NWSL x Liga MXF Summer Cup
Concacaf League
Cup Winners Cup
Giants Cup
Super Liga
UNCAF Clubs Cup
CONMEBOL Libertadores
CONMEBOL Sudamericana
CONMEBOL Recopa
CONMEBOL Libertadores U20
CONMEBOL Libertadores Femenina
Cuadrangular Internacional - Copa 45 Anos
Cuadrangular Vina del Mar
FIFA Club World Cup
UEFA/CONMEBOL Club Challenge
Club Friendlies
Hybrid Friendlies
Arab Club Champions Cup
Arena Cup
Medulin Cup
Audi Cup
Copa EuroAmericana
Emirates Cup
Sydney Super Cup
Queensland Champions Cup
Florida Cup
Inter Continental Cup
International Champions Cup
Istria Winter Cup
J.League Asia Challenge
J.League World Challenge
A-Leagues All Stars Men
A-Leagues All Stars Women
Pan-Pacific Championship
Premier League Asia Trophy
Premier League Summer Series
Supercopa Euroamericana
J.League Cup / Copa Sudamericana Championship
The Atlantic Cup
Winter Cup
World Pro Soccer Classic
Olympics Intercontinental Play-offs Women
Lunar New Year Cup
Copa Mitad del Mundo
U23 Club Friendlies
U21 Club Friendlies
U20 Club Friendlies
U19 Club Friendlies
U18 Club Friendlies
U17 Club Friendlies
U16 Club Friendlies
U15 Club Friendlies
U20 Intercontinental Cup
Youth Viareggio Cup
KAIF Trophy
Club Friendlies Women
Turkish Women's Cup
Women's Friendship Tournament
The Women's Cup
Brasil Ladies Cup
Hybrid Friendlies Women
Youth Club Friendlies Women
Alkass International Cup
Copa Ibérica
Copa RS U20
Women's International Champions Cup
Youth Club Friendlies
OFC Champions League
Εθνικό
AFC Asian Cup
Asian Cup Qualification
AFC World Cup Qualifiers
Asian Games
AFF Championship
AFF Championship Qualification
SAFF Championship
WAFF Championship
CAFA Nations Cup
EAFF E-1 Football Championship
EAFF Football Championship Qualification
AFC Solidarity Cup
Gulf Cup of Nations
AFC U23 Asian Cup
AFC U23 Asian Cup Qualification
WAFF Championship U23
Gulf Olympic Teams Cup
Southeast Asian Games
AFC U22 Championship
AFF U23 Championship
AFC U20 Asian Cup
Hassanal Bolkiah Trophy
AFC U20 Asian Cup Qualification
AFC U19 Championship
AFC U19 Championship Qualification
AFF U19 Championship
SAFF U20 Championship
SAFF U19 Championship
AFC U17 Asian Cup
Gulf Cup U17
AFC U17 Asian Cup Qualification
AFC U16 Championship
AFC U16 Championship Qualification
AFF U16 Championship
AFC Women's Asian Cup
Women's Asian Cup Qualification
Women's Olympic Qualifying Asia
Women's Asian Games
Southeast Asian Games Women
EAFF E-1 Football Championship Women
EAFF Football Championship Women Qualification
AFF Women's Championship
SAFF Women's Championship
CAFA Women's Championship
WAFF Women's Championship
AFC U20 Women's Asian Cup
AFC U20 Women's Asian Cup Qualification
AFC U19 Women's Championship
AFC U19 Women's Championship Qualification
AFC U17 Women's Asian Cup
AFC U17 Women's Asian Cup Qualification
AFC U16 Women's Championship
AFC U16 Women's Championship Qualification
AFF U15 Women's Championship
M-150 Cup U23
Merlion Cup U22
Airmarine Cup
East Asian Games
Vietnamese International U21 Championship
Women's East Asian Games
AFC Challenge Cup
Nehru Cup
CAF Africa Cup of Nations
Africa Cup of Nations Qualification
CAF World Cup Qualifiers
CAF African Nations Championship
African Nations Championship Qualification
WAFU Cup of Nations
African Games
CAF U23 Cup of Nations
Africa U23 Cup of Nations Qualification
Africa U20 Cup of Nations
Africa U20 Cup of Nations Qualification
CAF U17 Cup of Nations
Africa U17 Cup of Nations Qualification
CAF Women's Africa Cup of Nations
Africa Women Cup of Nations Qualification
Women's Olympic Qualifying CAF
CECAFA Senior Challenge Cup
CECAFA U20 Championship
CECAFA Women's Senior Challenge Cup
COSAFA Cup
COSAFA U20 Championship
COSAFA Women's Cup
COSAFA Women's U20 Cup
UNIFFAC Women's Tournament
UNAF Women's Tournament
African Games Women
U20 Women's World Cup Qualification Africa
U17 Women's World Cup Qualification Africa
Nile Basin Tournament
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα
Προκριματικοί Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος
UEFA World Cup Qualifiers
UEFA Nations League
Baltic Cup
UEFA U21 Championship
UEFA U21 Championship Qualification
UEFA U19 Championship
UEFA U19 Championship Qualification
UEFA U17 Championship
UEFA U17 Championship Qualification
U20 Elite League
Lobanovsky Memorial U21
UEFA Women's Championship
UEFA Women's Championship Qualification
Women's WC Qualification Europe
UEFA Women's Nations League
Women's Olympic Qualifying UEFA Play-off
UEFA U19 Championship Women
UEFA U19 Championship Women Qualification
UEFA U17 Championship Women
UEFA U17 Championship Women Qualification
Baltic Women's Cup
Latvian Federation Cup
Torneio Internacional Algarve U17
Centenary Shield U18 Schoolboys
Nations Cup
Concacaf Gold Cup
Concacaf Gold Cup Qualification
Concacaf World Cup Qualifiers
Concacaf Nations League
Concacaf Nations League Qualification
Copa Centroamericana
Caribbean Cup
Caribbean Cup Qualification
Concacaf Confederations Cup Play-off
Olympic Qualifying Concacaf
CA Games
Concacaf U20
Concacaf U20 Qualification
Concacaf U17
Concacaf U17 Qualification
Concacaf Women's World Cup Qualifiers
Concacaf W Gold Cup
Concacaf W Gold Cup Qualification
CA Women's Games
CFU Women's Challenge Series
Concacaf Women's U20
Concacaf Women's U20 Qualification
Concacaf Women's U17
Concacaf Women's U17 Qualification
Concacaf Nations Cup
Concacaf Women’s Olympic Qualifying
Copa America Qualification
Pre-Concacaf Championships
Women's Caribbean Cup
Women's Caribbean Cup Qualification
CONMEBOL Copa America
CONMEBOL World Cup Qualifiers
CONMEBOL Pre-Olympic Tournament
CONMEBOL U20
CONMEBOL U17
South American Youth Games
CONMEBOL Copa America Femenina
South American Women's Games
CONMEBOL U20 Femenino
CONMEBOL U17 Femenino
Παγκόσμιο Κύπελλο
FIFA Confederations Cup
Olympics
WC Qualification Intercontinental Play-offs
Olympics Intercontinental Play-offs
Friendlies
Non-FIFA Friendlies
Arab Cup
Arab Cup Qualification
Pan Arab Games
CONMEBOL/UEFA Finalissima
Kirin Cup
China Cup
Arnold Clark Cup
Intercontinental Cup
King's Cup
FIFA U20 World Cup
FIFA U17 World Cup
U23 National Team Friendlies
U22 National Team Friendlies
U21 National Team Friendlies
U20 National Team Friendlies
U19 National Team Friendlies
U18 National Team Friendlies
U17 National Team Friendlies
U16 National Team Friendlies
U15 National Team Friendlies
Tournoi Maurice Revello
COTIF Tournament
Mediterranean Games
Pan American Games
Islamic Solidarity Games
CAC Games
Granatkin Memorial
Tournoi U20 4 Nations
U20 Arab Championship
U17 Arab Championship
Bolivarian Games Men
FIFA Women's World Cup
Olympics Women
Women's WC Qualification Intercontinental Play-offs
CONMEBOL/UEFA Women's Finalissima
Women's Pan American Games
CAC Women's Games
Friendlies Women
Algarve Cup
Tournoi de France
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Four Nations Tournament
Istria Women's Cup
Pinatar Cup
SheBelieves Cup
Sud Ladies Cup
Tournament of Nations
Torneio Internacional Feminino de Seleções
Bolivarian Games Women
FIFA U20 Women's World Cup
FIFA U17 Women's World Cup
U21 National Team Friendlies Women
Youth Friendlies Women
U23 National Team Friendlies Women
U20 National Team Friendlies Women
U19 National Team Friendlies Women
U18 National Team Friendlies Women
U17 National Team Friendlies Women
U16 National Team Friendlies Women
U15 National Team Friendlies Women
Aphrodite Cup
Bangabandhu Gold Cup
Yongchuan Tournament
OFC Nations Cup
OFC World Cup Qualifiers
Pacific Games
Olympic Qualifying Oceania
OFC U20 Championship
OFC U19 Championship
OFC U19 Championship Qualification
OFC U16 Championship
OFC U16 Championship Qualification
Women's WC Qualification Oceania
Women's Pacific Games
Women's Olympic Qualifying OFC
OFC U20 Women's Championship
OFC U19 Women's Championship
OFC U17 Championship
Habenhauser FV
Σύνοψη
αναμετρήσεις
Στατιστικά
Μεταγραφές
Κύπελλα
Έδρα
03 Kassel
09 Breidenbach
1. FC Frankfurt
1. FC Lintfort
1. FC Mühlhausen
1860 Rosenheim
1862/09 Weinheim
1880 Wasserburg
80 Gardelegen
ASV Hamburg
ASV Weisendorf
Ahlerstedt / Ottendorf
Ahrensburger TSV
Ahrweiler BC
Alemannia Haibach
Alfter
Altengamme
Altenwerder
Altglienicke II
Altona II
Amern
Ampfing
An der Fahner Höhe
Andernach
Arminia Eilendorf
Arminia Klosterhardt
Aschaffenburg Leider
Astoria Walldorf II
Auggen
BFC Πρέουσεν
BSC Σαντ 05
BW Neustadt / Orla
BW Schwalbe Tündern
Bad Soden
Baiersdorf
Ballweiler-Wecklingen
Bardowick
Barleben
Barockstadt F-L II
Basara Mainz
Bayreuth II
Bedburg-Hau
Berg
Berlin Hilalspor
Berlin Türkspor
Berliner SC
Bernburg
Bevern
Biberach
Biebrich 02
Biemenhorst
Bienwald Kandel
Bitterfeld-Wolfen
Blau Weiß Dölau
Blau-Weiß 90 Berlin
Blau-Weiß Dingden
Blau-Weiß Friesdorf
Blau-Weiß Mintard
Blau-Weiß Zorbau
Bliesmengen-Bolchen
Bockum-Hövel
Bogen
Borgfeld
Bornheim Grün-Weiss
Bornheim
Borussia Emsdetten
Borussia Lindenthal
Bovenden
Bramfelder SV
Bretten
Bretzenheim
Britannia Eichenzell
Bruchsal
Buch Nürnberg
Buckenhofen
Budberg
Buntentor
Burg
Burglengenfeld
Burgsolms
Bückeburg
Bühlertal
Chiemgau Traunstein
Concordia Buckow / Wald
Concordia II
Concordia Wiemelhausen
Croatia Berlin
Cronenberger SC
Cuxhaven
DJK Bamberg
DJK Donaueschingen
DV Solingen
Dampfach
Deggendorf
Deutz
Dinklage
Doberaner
Dorndorf
Dortelweil
Dresden Laubegast
Drochtersen / Assel II
Durach
Dörpum
Düren II
Düsseldorf West
Eckernförde / Fleckeby
Ederbergland
Eggenfelden
Ehekirchen
Ehingen-Süd
Ehrang
Eiche Horn
Eichede II
Eichholzer SV
Eichsfeld
Eidertal Molfsee
Eilendorf
Einheit Bernau
Eintracht Karlsfeld
Eintracht Lokstedt
Eintracht Münchberg
Eintracht Norderstedt II
Eintracht Oranienburg
Eintracht Sondershausen
Eintracht Verlautenheide
Eisbachtal
Eiterfeld
Eldagsen
Elstorf
Elzach-Yach
Empor Berlin
Empor Glauchau
Eppelborn
Erkheim
Erndtebrück
Esens
Etelsen
Eutiner SV
Evesen
FC Remscheid
FC Sulingen
FC Tegernheim
FC Waldbrunn
FCA Darmstadt
FSV Duisburg
FSV Dörnberg
FSV Offenbach
FSV Pfaffenhofen
FT Schweinfurt
FT Μπραουνσβάιγκ
FV Morbach
FV Mosbach
Fehlheim
Feldmoching
Fellbach
Forstinning
Fortuna Babelsberg
Fortuna Bonn
Fortuna Chemnitz
Fortuna Dilkrath
Fortuna Heddesheim
Fortuna Magdeburg
Frammersbach
Freiburger FC
Friedrichsberg-Busdorf
Frisia 03 Risum-Lindholm
Frohnauer SC
Frohnhausen
Fuchsstadt
GW Siebenbäumen
Garmisch-Partenkirchen
Garrel
Gau-Odernheim
Geratal
Germania Bleckenstedt
Germania Erftstadt
Germania Friedrichstal
Gettorfer SC
Gilching Argelsried
Greifswalder II
Grohn
Großschwarzenlohe
Grün Weiß Firrel
Grün Weiß Mühlen
Grün-Weiß Ahrensfelde
Grün-Weiß Lübben
Grün-Weiß Nottuln
Grünwald
Güstrow
HNT
HSC Hannover
HT16
HWW Niederroßbach
Hagen / Uthlede
Hagen Ahrensburg
Haldensleben
Hallbergmoos-Goldach
Halle-Ammendorf
Halvestorf-Herkendorf
Hamburger SV III
Hamm United
Hammah
Handwerk Rabenstein
Hansa Friesoythe
Harburger SC
Harsefeld
Hastedt
Hausen
Heiligenstadt
Heiligenstedten
Helpenstein
Hemmingen-Westerfeld
Herrensohr
Hertha Wiesbach
Herzogenaurach
Hilden II
Hillerse
Hiltrup
Hochwald
Hofherrnweiler-Unterromb
Holdorf
Holthausen-Biene
Holzheimer SG
Holzkirchen
Holzwickeder SC
Hombrucher SV
Homburg II
Homburg-Nümbrecht
Hornau
Horsthausen
Huchting
Hönnepel-Niedermörmter
I. SC Göttingen
Illertissen II
Ilsenburg
Immendorf
Jahn Forchheim
Jahn Zeiskam
Jetzendorf
Jägersburg
Kaltenkirchener TS
Kapellen-Erft
Kareth Lappersdorf
Karlburg
Kastl
Katschenreuth
Kaufering
Kickers 94 Markkleeberg
Kirchberg
Klausdorf
Klei. / Hun. / Doh.
Kohlscheider
Konstanz-Wollmatingen
Kray
Krähenwinkel Kaltenweide
Kummerfeld
Kuppenheim
Kurdistan Düren
Kästorf
Köln-Flittard
Kühlungsborn
Lam
Landolfshausen Seulingen
Landshut
Lehndorfer
Lehrte
Leinfelden-Echterdingen
Lennestadt
Lichtenauer
Lichtenfels
Lindwedel-Hope
Lohbrügge
Lok Stendal
Lowick
Luhe-Wildenau
Lörrach-Brombach
Lößnitz
Lüner SV
MSC Preussen
MSV 1919 Νεουρούπιν
MSV Düsseldorf
Maichingen
Malberg
Malchow
Marpingen-Urexweiler
Mecklenburg Schwerin
Meinerzhagen
Melle 03
Memmingen II
Merchweiler
Mesum
Metternich
Mettlach Merzig
Mettmann
Mondorf
Monheim
Motor Wilsdruff
Mönchröden
Mülheim-Kärlich
Neckarsulmer SU
Neetze
Neheim
Neubrandenburg 04
Neuenheim
Neufraunhofen
Neuhof
Neunkirchen-Seelscheid
Niedernhausen
Niedersachsen Döhren
Nieheim
Niendorfer TSV II
Nienstedten
Nikola Tesla
Nordkirchen
Nörten-Hardenberg
OSV Hannover
OT Bremen
Oberensingen
Oberhaid
Oberpleis
Obersprockhövel
Oberweikertshofen
Ohratal Ohrdruf
Olching
Osterhofen
Osterrönfeld
Oststeinbeker SV
Ottersleben
Oythe
Paloma II
Pampow
Pansdorf
Papenburg
Pars Neu-Isenburg
Pastow
Pattensen
Peckeloh
Pesch
Petershagen-Eggersdorf
Pfullingen
Phönix Lübeck II
Pirmasens II
Pirna-Copitz 07
Poppenbüttel
Preetzer TSV
Preussen Espelkamp
Preußen Bad Langensalza
Primstal
Pullach
RW Maaslingen
Radebeul
Radefelder SV
Rahlstedt
Rantrum
Rantzau
Rapid Chemnitz
Rapid Lübeck
Rasensport Brand
Ratzeburg
Reichenbach
Reichenbacher FC
Reichensachsen
Reisbach
Rellinghausen
Rene Schneider
Rielasingen-Arlen
Rimpar
Rodgau
Roding
Rot-Schwarz Kiel
Rot-Weiss Wittlich
Rot-Weiß Darmstadt
Rot-Weiß Hadamar
Rot-Weiß Thalheim
Rot-Weiß Walldorf II
Rot-Weiß Weiler
Rotenhof
Rott
Rudow
Ruhmannsfelden
Rödinghausen II
Röllbach
SC Aufkirchen
SC Lahr
SC Rheinbach
SC Velbert
SCC Berlin
SF BG Marburg
SF Bad Homburg
SF Düren
SF Niederwenigern
SF Seligenstadt
SGS Essen
SSC Teutonia 1899
SSC Weißenfels
SSV Merten
SSV Sand
SV Breinig
SV Bruckmühl
SV Hermersberg
SV Lengede
SV Mitterteich
SV Zeilsheim
SVE Wald-Michelbach
SVG Göttingen
SVGO Bremen
Saalfeld
Saar Saarbrücken
Sachsenhausen
Sandershausen
Sarstedt
Saxonia Tangermünde
Scherpenberg
Schlebusch
Schleiz
Schneifel-Stadtkyll
Schott Jena
Schwabach
Schwabmünchen
Schwalbach
Schwandorf-Ettmannsdorf
Schwebenried / Schwemm.
Schweina-Gumpelstadt
Schwäbisch Hall
Schüren
Schüttorf
Seebach
Sereetz
Siedenbollentin
Sindorf
Singen
Slesvig
Sodingen
Soltau
SpVgg Neu-Isenburg
Spandauer Kickers
Spfr. Dorfmerkingen
Spich
Spielberg
Sportfreunde 04
Sportfreunde Schwaig
Stadelhofen
Stadeln
Steele
Steinwenden
Stenum
Sterkrade-Nord
Stern Britz
Stern
Stjernen
Sturm Hauzenberg
Süchteln
TB Uphusen
TB/ASV Regenstauf
TBS Pinneberg
TS Ober-Roden
TSG Tübingen
TSV Bobingen
TSV Gochsheim
TSV Lägerdorf
TSV Mariendorf
TSV Steinbach II
TSV Stralsund
TSV Unterpleichfeld
TV Echterdingen
Taucha 99
Teningen
Teutonia Uelzen
Teutonia Weiden
Thüringen Weida
Todesfelde II
Torgelow-Ueckermünde
Treubund Lüneburg
Trier-Tarforst
TuBa Pohlheim
TuRU 1880 Ντίσελντορφ
TuS Geretsried
TuS Haltern
TuS Marienborn
TuS Rüssingen
TuSpo Surheide
Tus Garbsen
Türk Gücü Helmstedt
Türkspor Neckarsulm
Union Klosterfelde
Union Mühlhausen
Unter-Flockenbach
Unterföhring
Unterrath
Unterreichenbach
VFL Βρέμης
Vahdet Braunschweig
Vatan Spor Aschaffenburg
Verden 04
Verl II
VfB Eppingen
VfL Güldenstern Stade
VfR Gommersdorf
Victoria Bammental
Victoria Hamburg II
Victoria Mennrath
Victoria Seelow
Vier- und Marschlande
Viersen
Viktoria Arnoldsweiler
Viktoria Bronnzell
Viktoria Gesmold
Viktoria Herxheim
Viktoria Jüchen-Garz.
Villingen II
Vorwärts Nordhorn
Vorwärts Röslau
Wacker Nordhausen
Wacker Obercastrop
Wahrenholz
Waldgirmes II
Waldhof Mannheim II
Walluf
Wanne Eickel
Warnemünde
Weißenburg
Werderaner Viktoria
Wermelskirchen
Wesel-Lackhausen
Westerhausen
Westfalia Kinderhaus
Westfalia Soest
Wetschen
Weyer
Weyhe
Wiehl
Wieseck
Willingen
Wilmersdorf
Wismut Gera
Wissen
Wolfenbüttel
Wolfhagen
Worpswede
Wunstorf
Zehdenick
Zuzenhausen
Αλτενχολζ
Αϊντλινγκ
Αϊντραχτ Μπαντ Κρέουζνατς
Αϊντραχτ Μπραουνσβάιγκ
Αϊντραχτ Νόρτχαϊμ
Βέιντεν
Βέλμαρ
Βέρντερ Βρέμης 3
Βίργκες
Βιλελμσάβεν
Βούλσντορφ
Βόραν Οχε
Βόρβαρτς Βάκερ
Γκίφχορν
Γκερμάνια Ομπερ-Ρόντεν
Γκερμάνια Σονέιχε
Γκρόσμπαρντοφ
Ερασιτέχνες Ελβερσμπεργκ
Ερασιτέχνες Ουντερχάκινγκ
Ερλάνγκεν-Μπρουκ
Ιντάρ-Ομπερστάιν
Κέλε Φουρθ
Κέμπτντεν
Κούρσλακ-Νοενγκάμε
Κροπ
Κόντορ
Λινξ 1949
Μάρκρανσταντ
Μπάβενστεντ
Μπάρμπεκ-Ούλενχορστ
Μπέντβιτς
Μπαντ Κέτσλινγκ
Μπορούσια Νεουνκίρχεν
Μπουχόνια Φλίεντεν
Μπόρεα Δρέσδης
Μότορ Εμπερσβάλντε
Ντελμπρούκερ
Ντεσάου 05
Ομπερλάουσιτς
Πφούλεντορφ
Ρεϊνικεντόρφερ Φούσε
Ροτ-Βάις Φρανκφούρτης
Σάλμροχρ Σάλμταλ
Σανγκερχάουζεν
Σβακχάουζεν
Σπέλντορφ
Σπορτφρέουντε Κόλερμπαχ
Σπορτφρεούντε Οεστριχ-Ισερλοχν
Σόνμπεργκ 95
Χάμερ
Χάνσα Λούνεμπεργκ
Χάσμπορν
Χένστεντ Ούλτσμπουργκ
Χαμπενχάουζερ
Χασία Μπίνγκεν
Χοχενέκεν
Χούσουμερ
Πληροφορίες
Επίσημη ιστοσελίδα
Ιδρυτής
1952
Διεύθυνση
Bunnsackerweg 28
28279
Bremen
Χώρα
Γερμανία
Τηλέφωνο
+49 (421) 831 463
Φαξ
+49 (421) 247 7377
Διεύθυνση e-mail
info@habenhauserfv.de
Έδρα
Όνομα
Sportanlage Bunnsackerweg - Platz 1
Πόλη
Bremen
Χωρητικότητα
1500
Video:
αναμετρήσεις
Αγώνας:
Όλων
State Leagues
Reg. Cup Bremen
Απεικόνιση:
Όλων
Εντός
Εκτός
« προηγούμενο
επόμενο »
Ημερομηνία
Αγώνας
Το αποτέλεσμα
Γηπεδούχος
Σκορ/Χρόνος
Φιλοξενούμενη
29/03/24
STL
Grohn
1 - 7
Χαμπενχάουζερ
04/04/24
STL
Χαμπενχάουζερ
6 - 0
Hastedt
07/04/24
STL
Χαμπενχάουζερ
2 - 2
Grohn
14/04/24
STL
Χαμπενχάουζερ
4 - 0
Σβακχάουζεν
21/04/24
STL
Eiche Horn
4 - 1
Χαμπενχάουζερ
28/04/24
STL
Χαμπενχάουζερ
15 : 30
VFL Βρέμης
30/04/24
STL
Βέρντερ Βρέμης 3
19 : 00
Χαμπενχάουζερ
03/05/24
STL
TuSpo Surheide
18 : 30
Χαμπενχάουζερ
12/05/24
STL
Χαμπενχάουζερ
15 : 30
OT Bremen
23/05/24
STL
Weyhe
19 : 30
Χαμπενχάουζερ
Ιστοσελίδες οπαδών
Προσθέστε το δικό σας
Δεν υπάρχουν ιστοσελίδες οπαδών ακόμα
State Leagues πίνακας
#
Ομάδα
ΑΜ
Δ.
Β.
1
Eiche Horn
23
+53
55
2
Χαμπενχάουζερ
23
+47
53
3
Borgfeld
23
+31
49
4
Βέρντερ Βρέμης 3
23
+53
48
5
TuSpo Surheide
23
+32
47
Copyright ©2024 Perform Group. All rights reserved.
Data provided by Opta Sports. Articles provided by OMNISPORT.