Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Πέμπτη | ||||
FT
|
Ντιναμό Κιέβου | 0 - 0 | Σαχτάρ Ντόνετσκ | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Τετάρτη | |||||
FT
|
Ντνίπρο | 0 - 1 | Σαχτάρ Ντόνετσκ | Δείτε τους αγώνες | |
Τετάρτη | |||||
FT
|
Σαχτάρ Ντόνετσκ | 1 - 1 | Ντνίπρο | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Σαχτάρ Ντόνετσκ | 2 - 1 | Ντνίπρο | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Olimpik Donetsk | 0 - 0 | Ντιναμό Κιέβου | Δείτε τους αγώνες | |
Τετάρτη | |||||
FT
|
Ντιναμό Κιέβου | 4 - 1 | Olimpik Donetsk | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Ντιναμό Κιέβου | 4 - 1 | Olimpik Donetsk |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Τετάρτη | |||||
FT
|
Βόρσκλα Πολτάβα | 0 - 0 | Olimpik Donetsk | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Olimpik Donetsk | 1 - 0 | Βόρσκλα Πολτάβα | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Olimpik Donetsk | 1 - 0 | Βόρσκλα Πολτάβα | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Ζόρια Λούχανς | 1 - 2 | Ντιναμό Κιέβου | Δείτε τους αγώνες | |
Τετάρτη | |||||
FT
|
Ντιναμό Κιέβου | 2 - 0 | Ζόρια Λούχανς | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Ντιναμό Κιέβου | 4 - 1 | Ζόρια Λούχανς | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Μέταλιστ Χαρκίφ | 0 - 2 | Σαχτάρ Ντόνετσκ | Δείτε τους αγώνες | |
Τετάρτη | |||||
FT
|
Σαχτάρ Ντόνετσκ | 1 - 0 | Μέταλιστ Χαρκίφ | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Σαχτάρ Ντόνετσκ | 3 - 0 | Μέταλιστ Χαρκίφ | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Τσερνομόρετς | 0 - 4 | Ντνίπρο | Δείτε τους αγώνες | |
Τετάρτη | |||||
FT
|
Ντνίπρο | 1 - 0 | Τσερνομόρετς | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Ντνίπρο | 5 - 0 | Τσερνομόρετς |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Παρασκευή | ||||
FT
|
Ternopil' | 1 - 1 | Oleksandria | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Mykolaiv | 0 - 1 | Ιλίτσιβετς | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Poltava | 2 - 1 | Μέταλουργκ Ντόνετσκ | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Bukovyna | 0 - 4 | Τσερνομόρετς | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Nyva Ternopil' | 1 - 5 | Βόρσκλα Πολτάβα | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Chayka | 0 - 4 | Καρπάτι | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Σταλ Αλτσεβσκ | 0 - 3 | Stal Kamianske | |
Σάββατο | ||||
FT
|
Desna | 0 - 1 | Ντνίπρο | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Real Pharm | 0 - 1 | Olimpik Donetsk | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Ναφτόβικ | 0 - 1 | Βόλιν Λουτσκ | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Kobra | 0 - 1 | Μέταλουργκ Ζαπορόζιε | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Zirka | 1 - 3 | Ντιναμό Κιέβου | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Cherkaskyi Dnipro | 1 - 2 | Ζακαρπάτια | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Obolon' Kyiv | 0 - 1 | Σαχτάρ Ντόνετσκ | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Kremin' | 0 - 2 | Ζόρια Λούχανς | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Sumy | 0 - 1 | Μέταλιστ Χαρκίφ | Δείτε τους αγώνες |