Cup

αναμετρήσεις

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη  
Τρι 10/09/19 Kars 36 Π 0 - 0 Π Παζάρσπορ Περισσότερες πληροφορίες
Τρι 10/09/19 Yeni Orduspor 0 - 2 Fatsa Belediyespor Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Τρι 10/09/19 Kemerspor 2003 2 - 0 Karaman Beledi… Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Τρι 10/09/19 1877 Alemdağspor 2 - 0 Çatalcaspor Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Τρι 10/09/19 Κοτσαέλισπορ 3 - 1 Gölcükspor Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Τρι 10/09/19 İçel İdmanyurd… 1 - 0 Serik Belediyespor Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 11/09/19 Ağrı 1970 Π 3 - 3 Π Artvin Hopaspor Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 11/09/19 1954 Kelkit Be… 1 - 0 Οφσπορ Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 11/09/19 Görelespor 3 - 0 Yomraspor Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 11/09/19 Yeşilyurt Bele… 0 - 5 Elazığ Belediy… Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 11/09/19 Cizrespor Π 1 - 1 Π Diyarbekirspor Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 11/09/19 Karaköprü Bele… 1 - 2 Siirt İl Özel … Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 11/09/19 Μπάτμαν Πέτρολσπορ 1 - 3 Mardin BB Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 11/09/19 1074 Çankırıspor 5 - 2 Kastamonu Öze… Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 11/09/19 Çankaya FK 1 - 4 Kırıkkale Büyü… Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 11/09/19 Altındağ Beled… 1 - 2 Yozgatspor 1959 Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 11/09/19 Τόκατσπορ 0 - 2 Erbaaspor Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 11/09/19 Erzin Spor 3 - 1 Kilis Belediyespor Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 11/09/19 Nevşehir Beled… 0 - 1 Osmaniyespor Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 11/09/19 Kozan Spor FK 0 - 3 Payasspor Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 11/09/19 Silivrispor Κ 2 - 0 Κ Bursa Yıldırımspor Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 11/09/19 Ινσταμπούλ Μαλ… 1 - 3 Erokspor Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 11/09/19 Şile Yıldızspor Κ 1 - 2 Κ Karacabey Bele… Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 11/09/19 Τεπετσίκ Μπελε… 1 - 0 Halide Edip Adıvar Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 11/09/19 Bayrampaşaspor 4 - 1 Bigaspor Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 11/09/19 Düzcespor 0 - 2 Darıca Gençler… Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 11/09/19 Μανίσαπσορ 1 - 2 Τουργκουτλούσπορ Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 11/09/19 Τασβανλί Μπελε… 0 - 1 Somaspor Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 11/09/19 Buca FK Π 2 - 2 Π Nazilli Beledi… Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 11/09/19 Φετίγιεσπορ 3 - 2 Kızılcabölükspor Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Πεμ 12/09/19 Ερζινκάνσπορ 3 - 1 Muş Menderesspor Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Πεμ 12/09/19 Sultanbeyli Be… 0 - 1 Edirnespor Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Πεμ 12/09/19 Καρσίγιακα Π 0 - 0 Π Muğlaspor Περισσότερες πληροφορίες

Πίνακες

# Ομάδα ΑΜ Δ. Β.
1 5 +11 15
2 5 +10 10
3 5 +5 8
4 5 +4 8
5 5 +2 8
18+ GambleAware