Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Κυριακή | ||||
FT
|
Βασιλεία | 2 - 1 | Τουν | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Λουκέρνη | 0 - 1 | Τουν | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Ζυρίχη | 1 - 3 | Βασιλεία | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τετάρτη | ||||
FT
|
Σιόν | 2 - 4 | Βασιλεία | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Τουν | 3 - 2 | Λουγκάνο | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Ζυρίχη | 2 - 1 | Κρινς | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Λουκέρνη | 4 - 0 | Γιουνγκ Μπόις | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τετάρτη | ||||
FT
|
Νιόν | 0 - 1 | Γιουνγκ Μπόις | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Βιλ | 1 - 1 | Τουν | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Βιντερτούρ | 0 - 1 | Βασιλεία | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ρεντ Σταρ | 2 - 3 | Ζυρίχη | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Λουγκάνο | 3 - 1 | Ξαμάξ | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Ράπερσβιλ-Γιόνα | 1 - 4 | Κρινς | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Κιάσο | 0 - 2 | Λουκέρνη | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Σεντ Γκάλεν | 1 - 2 | Σιόν | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Παρασκευή | ||||
FT
|
Μπαβουά | 2 - 3 | Ράπερσβιλ-Γιόνα | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Εσαλένς | 2 - 7 | Βασιλεία | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Ρεντ Σταρ | 1 - 0 | Τσαμ | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Σερβέτ | 3 - 3 | Λουκέρνη | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Βόλεν | 0 - 1 | Βιλ | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Μπελιντσόνα | 1 - 2 | Βιντερτούρ | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Breitenrain | 2 - 4 | Ζυρίχη | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Σαφχάουζεν | 2 - 3 | Γιουνγκ Μπόις | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Azzurri 90 | 0 - 1 | Λουγκάνο | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Moutier | 1 - 3 | Τουν | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Νιόν | 3 - 1 | Γκρασχόπερς | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Ααράου | 1 - 2 | Ξαμάξ | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Fleurier | 1 - 4 | Κρινς | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Klingnau | 0 - 2 | Κιάσο | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Muri | 0 - 7 | Σεντ Γκάλεν | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Λωζάνη | 0 - 1 | Σιόν | Δείτε τους αγώνες |