Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Κυριακή | ||||
FT
|
Ζυρίχη | 2 - 1 | Γιουνγκ Μπόις | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Γιουνγκ Μπόις | 2 - 0 | Βασιλεία | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ζυρίχη | 2 - 1 | Γκρασχόπερς | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ζυρίχη | 4 - 3 | Τουν | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Βασιλεία | 2 - 1 | Λουκέρνη | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Γιουνγκ Μπόις | 2 - 1 | Σεντ Γκάλεν | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Λουγκάνο | 0 - 0 | Γκρασχόπερς |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Σταντ Λωζάνη Ούτσι | 1 - 4 | Ζυρίχη | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Νιόν | 1 - 3 | Τουν | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Μούνσινγκεν | 0 - 3 | Γιουνγκ Μπόις | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ράπερσβιλ-Γιόνα | 1 - 2 | Βασιλεία | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Λωζάνη | 0 - 1 | Γκρασχόπερς | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Σετς | 2 - 3 | Λουγκάνο | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Εσαλένς | 2 - 3 | Λουκέρνη | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Ντελεμόντ | 1 - 2 | Σεντ Γκάλεν | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Παρασκευή | ||||
FT
|
Hergiswil | 1 - 3 | Σετς | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Γιουβέντους | 1 - 3 | Λωζάνη | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Σταντ Λωζάνη Ούτσι | 2 - 1 | Σιόν | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Μπάσερσντορφ | 0 - 3 | Ζυρίχη | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Μούνσινγκεν | 1 - 0 | Σαφχάουζεν | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Σερβέτ | 0 - 1 | Λουκέρνη | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Kosova | 1 - 3 | Ράπερσβιλ-Γιόνα | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Λοκάρνο | 1 - 4 | Νιόν | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Λίνθ 04 | 1 - 1 | Σεντ Γκάλεν | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Ντελεμόντ | 4 - 2 | Βιντερτούρ | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Köniz | 0 - 1 | Λουγκάνο | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Ολντ Μπόις | 0 - 4 | Γιουνγκ Μπόις | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Βιλ | 0 - 3 | Τουν | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Μπιέλ Μπιεν | 0 - 5 | Γκρασχόπερς | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Εσαλένς | 3 - 2 | Ξαμάξ | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Κιάσο | 0 - 1 | Βασιλεία | Δείτε τους αγώνες |