Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Δευτέρα | ||||
FT
|
Βασιλεία | 1 - 1 | Γκρασχόπερς | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ζυρίχη | 1 - 2 | Γκρασχόπερς | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Σιόν | 0 - 1 | Βασιλεία | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τετάρτη | ||||
FT
|
Βιλ | 2 - 4 | Ζυρίχη | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Τουν | 1 - 2 | Βασιλεία | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ααράου | 1 - 4 | Γκρασχόπερς | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Λωζάνη | 0 - 2 | Σιόν | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Σάββατο | ||||
FT
|
Μπρουλ | 1 - 3 | Λωζάνη | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Σαφχάουζεν | 1 - 1 | Γκρασχόπερς | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Köniz | 1 - 5 | Ζυρίχη | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Βιλ | 4 - 3 | Γιουνγκ Μπόις | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Λοκάρνο | 2 - 3 | Βασιλεία | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Βόλεν | 1 - 2 | Τουν | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Κρινς | 0 - 4 | Σιόν | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Ααράου | 2 - 0 | Σεντ Γκάλεν | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Σάββατο | ||||
FT
|
Schönbühl | 0 - 4 | Κρινς | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Black Stars | 1 - 3 | Ζυρίχη | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Βαλεμαγκία | 0 - 6 | Γκρασχόπερς | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Köniz | 2 - 2 | Βιντερτούρ | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Σετς | 1 - 4 | Βιλ | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Μπάντεν | 0 - 5 | Σαφχάουζεν | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Λουγκάνο | 0 - 2 | Τουν | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Γκρέντσεν | 0 - 4 | Βόλεν | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Hergiswil | 0 - 3 | Σιόν | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Μπιέλ Μπιεν | 0 - 3 | Σεντ Γκάλεν | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Μούτενς | 1 - 5 | Γιουνγκ Μπόις | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Κιάσο | 1 - 4 | Βασιλεία | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Ααράου | 2 - 0 | Μπελιντσόνα | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Λα Σαράζ Εκλεπένς | 0 - 3 | Μπρουλ | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Τσαμ | 2 - 2 | Λοκάρνο | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Ντελεμόντ | 0 - 4 | Λωζάνη | Δείτε τους αγώνες |