Svenska Cupen

αναμετρήσεις

Μέρα Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη  
Τετάρτη 14/08/2019
FT
Κάρλσταντ Γιουνάιτεντ 2 - 3 Βάσμπι Γιουνάιτεντ Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 14/08/2019
FT
Λουντς 0 - 1 Βάρμπεργκς Μπόις Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 14/08/2019
FT
Stocksund 0 - 1 Οστερσουντς Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 21/08/2019
FT
Gottne 2 - 4 Μπρομαποϊκάρνα Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 21/08/2019
FT
Tvååker 2 - 0 Τρέλεμποργκ Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 21/08/2019
FT
Κβίντινγκ 1 - 3 Χάκεν Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 21/08/2019
FT
Νίκοπινγκς 0 - 1 Έρεμπρο Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 21/08/2019
FT
Λούλεα 1 - 3 Χάμαρμπι Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 21/08/2019
FT
Τίμρα 1 - 6 Νόρκεπινγκ Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 21/08/2019
FT
Σάντβικενς 2 - 1 Φρέι Τάμπι Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 21/08/2019
FT
Γκούτε 2 - 4 Dalkurd Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 21/08/2019
FT
Eskilsminne 1 - 0 Νόρμπι Μπόρας Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 21/08/2019
FT
Ράσλατς 0 - 1 ΓΚΑΪΣ Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 21/08/2019
FT
Φόρσα 2 - 4 Σιριάνσκα Σοντερτάλιε Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 21/08/2019
FT
Karlstad BK 1 - 1 Σίριους Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 21/08/2019
FT
Γκάμλα Ούπσαλα 1 - 3 Βαστέρας Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 21/08/2019
FT
Sollentuna 4 - 3 Ντέγκερφορς Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 21/08/2019
FT
Lidingö 1 - 3 Σούντσβαλ Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 21/08/2019
FT
Torns 1 - 2 Γιόνσεπινγκ Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 21/08/2019
FT
Ρόσενγκαρντ 1 - 2 Κάλμαρ Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 21/08/2019
FT
Χουσγκβάρνα 0 - 4 Μίαλμπι Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 21/08/2019
FT
Ούτσικτενς Βάστρα Φρολούντα 0 - 1 Εργκριτε Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 21/08/2019
FT
Καρλσκρόνα 2 - 1 Εστερς Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 21/08/2019
FT
Τρολχάταν 1 - 2 Χάλμσταντ Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 22/08/2019
FT
Vårgårda 0 - 4 Φάλκενμπεργκ Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 22/08/2019
FT
Astrio 0 - 4 Γκέτεμποργκ Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 22/08/2019
FT
Gauthiod 1 - 3 Ελφσμποργκ Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 22/08/2019
FT
Ακρόπολις 1 - 2 Τζουργκάρντεν Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 22/08/2019
FT
Οσκαρσχαμς 2 - 1 Χέλσινγκμποργκ Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 22/08/2019
FT
Dagsbergs 0 - 12 Μπράγκε Δείτε τους αγώνες
Σάββατο 09/11/2019
FT
Ενσκεντε 0 - 7 ΑΪΚ Στοκχόλμης Δείτε τους αγώνες
Κυριακή 10/11/2019
FT
Βάρναμο 0 - 2 Μάλμε Δείτε τους αγώνες

Πίνακες

# Ομάδα ΑΜ Δ. Β.
1 27 +39 65
2 27 +21 51
3 27 +15 50
4 27 +17 47
5 26 +6 46
18+ GambleAware