Tercera Division

2nd Phase Promotion Play-offs - Finals

Μέρα Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη  
Σάββατο 01/08/2020
22:00
Λέαλταντ PSTP Αλκογιάνο
Κυριακή 02/08/2020
22:00
Μαρίνο PSTP Linares Deportivo

Ομιλος Ανόδου

Μέρα Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη  
Σάββατο 25/07/2020
FT
UD San Fernando 1 - 2 Tamaraceite Δείτε τους αγώνες
Σάββατο 25/07/2020
FT
Λαρέδο 2 - 0 Ρεάλ Σοσιεδάδ Χιμνάστικα Τορελαβέγκα Δείτε τους αγώνες
Σάββατο 25/07/2020
FT
Covadonga 2 - 0 Θαουδάλ Ντεπορτίβο ντε Μιέρες Δείτε τους αγώνες
Σάββατο 25/07/2020
FT
Tarazona 3 - 0 Μπρέα Δείτε τους αγώνες
Σάββατο 25/07/2020
FT
Κομποστέλα 1 - 1 Ourense CF Δείτε τους αγώνες
Σάββατο 25/07/2020
FT
SD Logroñés 1 - 1 Varea Δείτε τους αγώνες
Σάββατο 25/07/2020
FT
El Ejido 1 - 1 Χαέν Δείτε τους αγώνες
Σάββατο 25/07/2020
FT
Αλκογιάνο 0 - 1 Atzeneta Δείτε τους αγώνες
Σάββατο 25/07/2020
FT
Οσπιταλέτ 1 - 1 Τεράσα Δείτε τους αγώνες
Σάββατο 25/07/2020
FT
Θαμόρα 2 - 1 Χιμνάστικα Σετζοβιάνα Δείτε τους αγώνες
Σάββατο 25/07/2020
FT
Μουτιλβέρα 1 - 0 Beti Kozkor Δείτε τους αγώνες
Σάββατο 25/07/2020
FT
Lorca Deportiva 1 - 1 Atlético Pulpileño Δείτε τους αγώνες
Σάββατο 25/07/2020
FT
Πομπλένσε 2 - 1 Μαγιόρκα Β' Δείτε τους αγώνες
Σάββατο 25/07/2020
FT
Σοκουεγιάμος 0 - 0 Γουαδαλαχάρα
Σάββατο 25/07/2020
FT
Μπέτις Β' 4 - 1 Λουσένα Δείτε τους αγώνες
Σάββατο 25/07/2020
FT
Αρτίστικο Ναβαλκαρνέρο 1 - 1 Alcorcón II Δείτε τους αγώνες
Σάββατο 25/07/2020
FT
Βιγιανοβένσε 1 - 1 Κασερένο Δείτε τους αγώνες
Σάββατο 08/08/2020
FT
Πορτουγκαλέτ 1 - 0 Σεστάο Ρίβερ Κλαμπ

Ομιλος Ανόδου

Μέρα Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη  
Σάββατο 18/07/2020
FT
Μαρίνο 0 - 1 Tamaraceite Δείτε τους αγώνες
Σάββατο 18/07/2020
FT
Λαρέδο 3 - 1 Τροπεσόν Δείτε τους αγώνες
Σάββατο 18/07/2020
FT
Λέαλταντ 0 - 1 Θαουδάλ Ντεπορτίβο ντε Μιέρες Δείτε τους αγώνες
Σάββατο 18/07/2020
FT
Πορτουγκαλέτ 1 - 0 Basconia Δείτε τους αγώνες
Σάββατο 18/07/2020
FT
Κομποστέλα 3 - 1 Barco Δείτε τους αγώνες
Σάββατο 18/07/2020
FT
Tarazona 1 - 0 Ρεάλ Σαραγόσα Δείτε τους αγώνες
Σάββατο 18/07/2020
FT
Μουτιλβέρα 0 - 0 Pamplona
Σάββατο 18/07/2020
FT
Μπέτις Β' 3 - 1 Utrera Δείτε τους αγώνες
Σάββατο 18/07/2020
FT
Οσπιταλέτ 0 - 0 Σαντ Αντρέου
Σάββατο 18/07/2020
FT
Αλκογιάνο 0 - 0 Intercity
Σάββατο 18/07/2020
FT
Θαμόρα 2 - 1 Νουμάνθια Β' Δείτε τους αγώνες
Σάββατο 18/07/2020
FT
SD Logroñés 2 - 0 Αρνέδο Δείτε τους αγώνες
Σάββατο 18/07/2020
FT
Αρτίστικο Ναβαλκαρνέρο 1 - 1 Αλκαλά Ενάρες Δείτε τους αγώνες
Σάββατο 18/07/2020
FT
Πομπλένσε 1 - 1 Felanitx Δείτε τους αγώνες
Σάββατο 18/07/2020
FT
Lorca Deportiva 0 - 0 Mazarrón FC
Σάββατο 18/07/2020
FT
Σοκουεγιάμος 1 - 0 Τολέδο Δείτε τους αγώνες
Σάββατο 18/07/2020
FT
Βιγιανοβένσε 2 - 0 Extremadura UD II Δείτε τους αγώνες
Σάββατο 18/07/2020
FT
Linares Deportivo 0 - 1 Χαέν Δείτε τους αγώνες
Κυριακή 19/07/2020
FT
Τενίσκα 0 - 4 UD San Fernando Δείτε τους αγώνες
Κυριακή 19/07/2020
FT
Ρεάλ Σοσιεδάδ Χιμνάστικα Τορελαβέγκα 1 - 1 Σανταντέρ Β' Δείτε τους αγώνες
Κυριακή 19/07/2020
FT
Llanera 2 - 3 Covadonga Δείτε τους αγώνες
Κυριακή 19/07/2020
FT
Σεστάο Ρίβερ Κλαμπ 0 - 0 Βιτόρια Δείτε τους αγώνες
Κυριακή 19/07/2020
FT
Ourense CF 2 - 1 Αρόσα Δείτε τους αγώνες
Κυριακή 19/07/2020
FT
Τερουέλ 1 - 2 Μπρέα Δείτε τους αγώνες
Κυριακή 19/07/2020
FT
Σαν Χουάν 2 - 4 Beti Kozkor Δείτε τους αγώνες
Κυριακή 19/07/2020
FT
El Ejido 3 - 2 Μοτρίλ Δείτε τους αγώνες
Κυριακή 19/07/2020
FT
Τεράσα 1 - 0 Εουρόπα Δείτε τους αγώνες
Κυριακή 19/07/2020
FT
Αλσίρα 1 - 3 Atzeneta Δείτε τους αγώνες
Κυριακή 19/07/2020
FT
Χιμνάστικα Σετζοβιάνα 0 - 0 Αραντίνα
Κυριακή 19/07/2020
FT
Varea 1 - 0 Casalarreina Δείτε τους αγώνες
Κυριακή 19/07/2020
FT
Ουνιόν Αντάρβε 1 - 3 Alcorcón II Δείτε τους αγώνες
Κυριακή 19/07/2020
FT
Ibiza Islas Pitiusas 0 - 1 Μαγιόρκα Β' Δείτε τους αγώνες
Κυριακή 19/07/2020
FT
Atlético Pulpileño 0 - 0 Mar Menor Δείτε τους αγώνες
Κυριακή 19/07/2020
FT
Κουιντανάρ ντελ Ρέι 1 - 2 Γουαδαλαχάρα Δείτε τους αγώνες
Κυριακή 19/07/2020
FT
CD Coria 0 - 1 Κασερένο Δείτε τους αγώνες
Κυριακή 19/07/2020
FT
Λουσένα 1 - 1 Xerez Deportivo Δείτε τους αγώνες

Πίνακες

# Ομάδα ΑΜ Δ. Β.
1 38 +52 99
2 38 +67 81
3 38 +30 66
4 38 +15 66
5 38 +26 62
18+ GambleAware