Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Σάββατο | ||||
FT
|
Αθλέτικ Μπιλμπάο | 0 - 4 | Μπαρτσελόνα | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Τετάρτη | |||||
FT
|
Σεβίλλη | 2 - 0 | Μπαρτσελόνα | Δείτε τους αγώνες | |
Τετάρτη | |||||
FT
|
Μπαρτσελόνα | 3 - 0 | Σεβίλλη | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Μπαρτσελόνα | 3 - 2 | Σεβίλλη | ||
Πέμπτη | |||||
FT
|
Αθλέτικ Μπιλμπάο | 1 - 1 | Λεβάντε | Δείτε τους αγώνες | |
Πέμπτη | |||||
FT
|
Λεβάντε | 1 - 2 | Αθλέτικ Μπιλμπάο | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Λεβάντε | 2 - 3 | Αθλέτικ Μπιλμπάο |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Αλμερία | 0 - 1 | Σεβίλλη | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Λεβάντε | 1 - 0 | Βιγιαρεάλ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Γρανάδα | 3 - 5 | Μπαρτσελόνα | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Μπέτις | 1 - 1 | Αθλέτικ Μπιλμπάο | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Βαγιαδολίδ | 2 - 4 | Λεβάντε | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Χιρόνα | 0 - 1 | Βιγιαρεάλ | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Μπέτις | 3 - 1 | Σοσιεδάδ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Σεβίλλη | 3 - 0 | Βαλένθια | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Βαγιεκάνο | 1 - 2 | Μπαρτσελόνα | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Αλμερία | 0 - 0 | Οσασούνα | |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Αρτίστικο Ναβαλκαρνέρο | 0 - 6 | Γρανάδα | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Αλκογιάνο | 1 - 2 | Αθλέτικ Μπιλμπάο | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Σάββατο | ||||
FT
|
Peña Deportiva | 1 - 4 | Βαγιαδολίδ | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Αλμερία | 5 - 0 | Αλαβές | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Χιρόνα | 2 - 0 | Κάντιθ | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Φουενλαμπράδα | 1 - 1 | Λεβάντε | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Λεγκανιές | 0 - 1 | Σεβίλλη | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Βαγιεκάνο | 2 - 0 | Έλτσε | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Μάλαγα | 1 - 2 | Γρανάδα | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Εσπανιόλ | 0 - 2 | Οσασούνα | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Αρτίστικο Ναβαλκαρνέρο | 3 - 1 | Εϊμπάρ | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Σπόρτινγκ Χιχόν | 0 - 2 | Μπέτις | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Αλκορκόν | 0 - 2 | Βαλένθια | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Τενερίφη | 0 - 1 | Βιγιαρεάλ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Κόρδοβα | 0 - 2 | Σοσιεδάδ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Αλκογιάνο | 2 - 1 | Ρεάλ Μαδρίτης | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Ibiza | 1 - 2 | Αθλέτικ Μπιλμπάο | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Cornellà | 0 - 2 | Μπαρτσελόνα | Δείτε τους αγώνες |