Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Σάββατο | ||||
FT
|
Αθλέτικ Μπιλμπάο | 0 - 1 | Σοσιεδάδ | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Τετάρτη | |||||
FT
|
Αθλέτικ Μπιλμπάο | 1 - 0 | Γρανάδα | Δείτε τους αγώνες | |
Πέμπτη | |||||
FT
|
Γρανάδα | 2 - 1 | Αθλέτικ Μπιλμπάο | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Γρανάδα | 2 - 2 | Αθλέτικ Μπιλμπάο | ||
Πέμπτη | |||||
FT
|
Σοσιεδάδ | 2 - 1 | Μιράντες | Δείτε τους αγώνες | |
Τετάρτη | |||||
FT
|
Μιράντες | 0 - 1 | Σοσιεδάδ | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Μιράντες | 1 - 3 | Σοσιεδάδ |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Γρανάδα | 2 - 1 | Βαλένθια | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Μιράντες | 4 - 2 | Βιγιαρεάλ | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Ρεάλ Μαδρίτης | 3 - 4 | Σοσιεδάδ | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Αθλέτικ Μπιλμπάο | 1 - 0 | Μπαρτσελόνα | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Τενερίφη | 3 - 3 | Αθλέτικ Μπιλμπάο | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Κουλτουράλ Ντεπορτίβα Λεονέσα | 0 - 0 | Βαλένθια | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Βαγιεκάνο | 0 - 2 | Βιγιαρεάλ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Μπανταχόθ | 2 - 3 | Γρανάδα | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Σαραγόσα | 0 - 4 | Ρεάλ Μαδρίτης | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Σοσιεδάδ | 3 - 1 | Οσασούνα | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Μπαρτσελόνα | 5 - 0 | Λεγκανιές | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Μιράντες | 3 - 1 | Σεβίλλη | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Ουέλβα | 2 - 3 | Οσασούνα | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Σαραγόσα | 3 - 1 | Μαγιόρκα | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Σεβίλλη | 3 - 1 | Λεβάντε | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ibiza | 1 - 2 | Μπαρτσελόνα | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Έλτσε | 1 - 1 | Αθλέτικ Μπιλμπάο | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Λογρονιές | 0 - 1 | Βαλένθια | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Unionistas de Salamanca | 1 - 3 | Ρεάλ Μαδρίτης | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Μπανταλόνα | 1 - 3 | Γρανάδα | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Τενερίφη | 2 - 1 | Βαγιαδολίδ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Χιρόνα | 0 - 3 | Βιγιαρεάλ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Σοσιεδάδ | 2 - 0 | Εσπανιόλ | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Εμπρο | 0 - 1 | Λεγκανιές | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Μιράντες | 2 - 1 | Θέλτα | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Κουλτουράλ Ντεπορτίβα Λεονέσα | 2 - 1 | Ατλέτικο Μαδρίτης | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Μπανταχόθ | 3 - 1 | Εϊμπάρ | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Βαγιεκάνο | 2 - 2 | Μπέτις | Δείτε τους αγώνες |