Cup

αναμετρήσεις

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη  
Τετ 04/09/19 Dolné Vestenice 0 - 6 Zlaté Moravce Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 04/09/19 Kováčová 0 - 3 Slavoj Trebišov Περισσότερες πληροφορίες
Τρι 10/09/19 Veľké Lovce 0 - 7 Nitra Περισσότερες πληροφορίες
Τρι 10/09/19 Fomat Martin 0 - 2 Ρουζόμπεροκ Περισσότερες πληροφορίες
Τρι 10/09/19 Predmier 1 - 2 Liptovský Mikuláš Περισσότερες πληροφορίες
Τρι 10/09/19 Pezinok 0 - 6 Senica Περισσότερες πληροφορίες
Τρι 10/09/19 Slávia TU Košice Π 1 - 1 Π Zemplín Michalovce Περισσότερες πληροφορίες
Τρι 10/09/19 Šalková 1 - 5 Trenčín Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 11/09/19 Družstevník Ja… 2 - 0 Alekšince Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 11/09/19 Družstevník Ra… 1 - 0 Boleráz Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 11/09/19 Belá 0 - 10 Sereď Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 11/09/19 Oravská Poruba ΑΝΑΒ. TBC  
Τετ 11/09/19 Dunajská Lužná 7 - 0 Lokomotíva DNV Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 11/09/19 Družstevník Be… 2 - 0 Slovan Levice Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 11/09/19 Kolárovo Π 0 - 0 Π Marcelová Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 11/09/19 Tatran Krásno 0 - 4 Σπαρτάκ Τρνάβα Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 11/09/19 Spartak V. na… Π 0 - 0 Π Πουχόφ Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 11/09/19 Agrifop Stakcin 2 - 5 Spartak Medzil… Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 11/09/19 Vranov nad Topľou Π 1 - 1 Π Partizán Bardejov Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 11/09/19 Kechnec Π 1 - 1 Π Mladosť Kalša Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 11/09/19 Šarišské Michaľany 0 - 2 FK Košice Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 11/09/19 Tatran Prešov 0 - 2 Poprad Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 11/09/19 Spišské Podhradie 1 - 0 Podbrezová Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 11/09/19 Strečno 1 - 10 Dukla Banská B… Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 11/09/19 Pata 1 - 2 Πετρζάλκα Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 11/09/19 Horná Krupá 2 - 4 Skalica Περισσότερες πληροφορίες
Τρι 17/09/19 Fiľakovo 16 : 00 DAC Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 18/09/19 Trenčianske St… 16 : 00 Nové Mesto na… Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 18/09/19 Novohrad Lučenec 16 : 00 Komárno Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 18/09/19 Stará Ľubovňa 16 : 30 Ζίλινα Περισσότερες πληροφορίες
Τρι 24/09/19 Rakytovce 16 : 00 Pohronie Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 25/09/19 Partizán Domaniža 15 : 30 Malženice Περισσότερες πληροφορίες

Πίνακες

# Ομάδα ΑΜ Δ. Β.
1 5 +11 15
2 5 +10 10
3 5 +5 8
4 5 +4 8
5 5 +2 8
18+ GambleAware