Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ερυθρός Αστέρας | 3 - 0 | Βοϊβοντίνα | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ερυθρός Αστέρας | 1 - 0 | OFK Μπέογκραντ | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Παρτιζάν | 1 - 3 | Βοϊβοντίνα | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τετάρτη | ||||
FT
|
Μπόρατς | 0 - 2 | OFK Μπέογκραντ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Jagodina | 1 - 2 | Παρτιζάν | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Βοϊβοντίνα | 1 - 0 | Smederevo | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ερυθρός Αστέρας | 3 - 2 | Spartak Subotica | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τετάρτη | ||||
FT
|
Proleter Novi Sad | 1 - 2 | Παρτιζάν | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Novi Pazar | 0 - 1 | Ερυθρός Αστέρας | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Smederevo | 3 - 0 | Χάιντουκ Κούλα | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Metalac GM | 0 - 1 | Μπόρατς | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Mladost Lučani | 1 - 3 | Βοϊβοντίνα | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Banat Zrenjanin | 0 - 2 | Spartak Subotica | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Jagodina | 1 - 0 | Σεβοϊνό | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
OFK Μπέογκραντ | 3 - 1 | Partizan Kosovska M. |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
OFK Μπέογκραντ | 1 - 1 | Novi Pazar | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Novi Pazar | 2 - 1 | Mladi Radnik | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Srem Sremska Mitrovica | 1 - 1 | Μπόρατς | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Voždovac | 0 - 1 | Jagodina | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Partizan Kosovska M. | 0 - 0 | Νάπρεντακ | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
BSK Borča | 1 - 1 | Σεβοϊνό | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Čukarički | 1 - 1 | Metalac GM | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Smederevo | 4 - 0 | Kolubara | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Rad Beograd | 2 - 3 | Mladost Lučani | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Spartak Subotica | 2 - 0 | Bežanija | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Βοϊβοντίνα | 4 - 0 | Dinamo Vranje | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Proleter Novi Sad | 3 - 1 | Javor | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Χάιντουκ Κούλα | 1 - 1 | Čelarevo | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Radnički Svilajnac | 1 - 3 | Banat Zrenjanin | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ερυθρός Αστέρας | 6 - 1 | Mladost Apatin | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Παρτιζάν | 3 - 0 | Inđija |