Premier League

αναμετρήσεις

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη  
Σαβ 28/09/19 Λοκομοτίβ Μόσχας 1 - 0 Ζενίτ Αγίας Πε… Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 29/09/19 Ural 0 - 3 ΤΣΣΚΑ Μόσχας Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 29/09/19 Ρούμπιν Καζάν 0 - 0 Ufa Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 29/09/19 Σπαρτάκ Μόσχας 1 - 2 Orenburg Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 29/09/19 Krasnodar 2 - 0 Arsenal Tula Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Δευ 30/09/19 Sochi 2 - 0 Τέρεκ Γκρόζνι Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 05/10/19 Ufa 0 - 1 Τέρεκ Γκρόζνι Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 05/10/19 Orenburg 2 - 0 Ντιναμό Μόσκας Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 05/10/19 Ρούμπιν Καζάν 2 - 1 Tambov Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 05/10/19 Sochi 0 - 2 Κρίλια Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 06/10/19 Ural 1 - 3 Ζενίτ Αγίας Πε… Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 06/10/19 Λοκομοτίβ Μόσχας 2 - 1 Arsenal Tula Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 06/10/19 ΤΣΣΚΑ Μόσχας 1 - 3 Ροστόφ Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 06/10/19 Krasnodar 2 - 1 Σπαρτάκ Μόσχας Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Παρ 18/10/19 Τέρεκ Γκρόζνι 18 : 30 Λοκομοτίβ Μόσχας Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 19/10/19 Tambov 13 : 00 Ural Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 19/10/19 Σπαρτάκ Μόσχας 15 : 30 Ρούμπιν Καζάν Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 19/10/19 Ζενίτ Αγίας Πε… 18 : 00 Ροστόφ Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 20/10/19 Orenburg 10 : 30 Κρίλια Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 20/10/19 Ufa 13 : 00 ΤΣΣΚΑ Μόσχας Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 20/10/19 Arsenal Tula 15 : 30 Sochi Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 20/10/19 Ντιναμό Μόσκας 18 : 00 Krasnodar Περισσότερες πληροφορίες
Παρ 25/10/19 Ρούμπιν Καζάν 18 : 30 Ural Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 26/10/19 Tambov 13 : 00 Ufa Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 26/10/19 Τέρεκ Γκρόζνι 15 : 30 Arsenal Tula Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 26/10/19 Ροστόφ 18 : 00 Sochi Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 27/10/19 Κρίλια 12 : 00 Ζενίτ Αγίας Πε… Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 27/10/19 ΤΣΣΚΑ Μόσχας 14 : 30 Ντιναμό Μόσκας Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 27/10/19 Λοκομοτίβ Μόσχας 14 : 30 Σπαρτάκ Μόσχας Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 27/10/19 Krasnodar 17 : 00 Orenburg Περισσότερες πληροφορίες

Πίνακες

# Ομάδα ΑΜ Δ. Β.
1 8 +14 24
2 8 +18 16
3 8 +2 15
4 8 +7 14
5 8 +4 14
18+ GambleAware