III Division

αναμετρήσεις

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη  
Τρι 13/08/19 Strogino II 1 - 2 Lokomotiv Mosk… Περισσότερες πληροφορίες
Τρι 13/08/19 Trudovye rezervy 0 - 8 Sportakademklub Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 14/08/19 Zenit Moskva 2 - 5 Zelenograd Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 14/08/19 Rosich Moskovskiy 6 - 1 Ekspress Moskva Περισσότερες πληροφορίες
Πεμ 15/08/19 Setun'-Kuntsevo 2 - 5 Vulkan Περισσότερες πληροφορίες
Πεμ 15/08/19 DYuSSh-75 1 - 1 FShM Torpedo Περισσότερες πληροφορίες
Πεμ 15/08/19 Ararat Moskva II ΑΝΑΒ. Burevestnik Moskva Περισσότερες πληροφορίες
Πεμ 15/08/19 Smena Moskva 0 - 7 Letniy Dozhdik Περισσότερες πληροφορίες
Τρι 20/08/19 Letniy Dozhdik 3 - 1 Setun'-Kuntsevo Περισσότερες πληροφορίες
Τρι 20/08/19 Rosich Moskovskiy 10 - 1 Smena Moskva Περισσότερες πληροφορίες
Τρι 20/08/19 Zelenograd 10 - 1 Ararat Moskva II Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 21/08/19 FShM Torpedo 6 - 1 Burevestnik Moskva Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 21/08/19 Trudovye rezervy 2 - 3 Ekspress Moskva Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 21/08/19 Sportakademklub 5 - 0 Zenit Moskva Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 21/08/19 Vulkan 1 - 7 Strogino II Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 21/08/19 Lokomotiv Mosk… 1 - 1 DYuSSh-75 Περισσότερες πληροφορίες
Τρι 27/08/19 Setun'-Kuntsevo - Rosich Moskovskiy Περισσότερες πληροφορίες
Τρι 27/08/19 Letniy Dozhdik - Vulkan Περισσότερες πληροφορίες
Τρι 27/08/19 DYuSSh-75 - Strogino II Περισσότερες πληροφορίες
Τρι 27/08/19 Burevestnik Moskva - Lokomotiv Mosk… Περισσότερες πληροφορίες
Τρι 27/08/19 Zenit Moskva - FShM Torpedo Περισσότερες πληροφορίες
Τρι 27/08/19 Ararat Moskva II - Sportakademklub Περισσότερες πληροφορίες
Τρι 27/08/19 Ekspress Moskva - Zelenograd Περισσότερες πληροφορίες
Τρι 27/08/19 Smena Moskva - Trudovye rezervy Περισσότερες πληροφορίες
Παρ 30/08/19 FShM Torpedo ΑΝΑΒ. Ararat Moskva II Περισσότερες πληροφορίες
Παρ 30/08/19 Rosich Moskovskiy - Letniy Dozhdik Περισσότερες πληροφορίες
Παρ 30/08/19 Trudovye rezervy - Setun'-Kuntsevo Περισσότερες πληροφορίες
Παρ 30/08/19 Zelenograd - Smena Moskva Περισσότερες πληροφορίες
Παρ 30/08/19 Sportakademklub - Ekspress Moskva Περισσότερες πληροφορίες
Παρ 30/08/19 Vulkan - DYuSSh-75 Περισσότερες πληροφορίες
Παρ 30/08/19 Lokomotiv Mosk… - Zenit Moskva Περισσότερες πληροφορίες
Παρ 30/08/19 Strogino II - Burevestnik Moskva Περισσότερες πληροφορίες

Πίνακες

# Ομάδα ΑΜ Δ. Β.
1 2 +4 6
2 2 +2 6
3 2 +5 4
4 2 +4 4
5 2 +3 4
18+ GambleAware