Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Κυριακή | ||||
FT
|
Krasnodar | 1 - 1 | ΤΣΣΚΑ Μόσχας | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τετάρτη | ||||
FT
|
Krasnodar | 2 - 1 | Ural | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Τετάρτη | |||||
FT
|
ΤΣΣΚΑ Μόσχας | 1 - 1 | Ural | Δείτε τους αγώνες | |
Τετάρτη | |||||
FT
|
Ural | 1 - 2 | ΤΣΣΚΑ Μόσχας | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Ural | 2 - 3 | ΤΣΣΚΑ Μόσχας |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τετάρτη | ||||
FT
|
Akron | 2 - 1 | Σπαρτάκ Μόσχας | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Krasnodar | 2 - 2 | Κρίλια | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Ντιναμό Μόσκας | 0 - 0 | Akron | |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Krasnodar | 1 - 1 | Ροστόφ | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Τρίτη | |||||
FT
|
Σπαρτάκ Μόσχας | 1 - 1 | Ural | Δείτε τους αγώνες | |
Τρίτη | |||||
FT
|
Ural | 2 - 1 | Σπαρτάκ Μόσχας | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Ural | 3 - 2 | Σπαρτάκ Μόσχας | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Κρίλια | 2 - 2 | ΤΣΣΚΑ Μόσχας | Δείτε τους αγώνες | |
Τετάρτη | |||||
FT
|
ΤΣΣΚΑ Μόσχας | 1 - 0 | Κρίλια | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | ΤΣΣΚΑ Μόσχας | 3 - 2 | Κρίλια |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Akron | 1 - 1 | Λοκομοτίβ Μόσχας | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Τέρεκ Γκρόζνι | 0 - 3 | Krasnodar | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης | 1 - 1 | Ντιναμό Μόσκας | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Nizhny Novgorod | 0 - 1 | Ροστόφ | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Σάββατο | ||||
FT
|
Volga Ulyanovsk | 0 - 3 | Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Akron | 2 - 0 | Τορπέντο Μόσχας | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Ufa | 1 - 2 | Τέρεκ Γκρόζνι | Δείτε τους αγώνες |
Δευτέρα | ||||
FT
|
Zvezda St. Petersburg | 0 - 2 | Nizhny Novgorod | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Τετάρτη | |||||
FT
|
Ροστόφ | 1 - 1 | Ural | Δείτε τους αγώνες | |
Δευτέρα | |||||
FT
|
Ural | 2 - 1 | Ροστόφ | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Ροστόφ | 2 - 3 | Ural | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Λοκομοτίβ Μόσχας | 0 - 1 | Σπαρτάκ Μόσχας | Δείτε τους αγώνες | |
Δευτέρα | |||||
FT
|
Σπαρτάκ Μόσχας | 4 - 2 | Λοκομοτίβ Μόσχας | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Λοκομοτίβ Μόσχας | 2 - 5 | Σπαρτάκ Μόσχας | ||
Πέμπτη | |||||
FT
|
Κρίλια | 2 - 1 | Ντιναμό Μόσκας | Δείτε τους αγώνες | |
Τετάρτη | |||||
FT
|
Ντιναμό Μόσκας | 1 - 1 | Κρίλια | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Κρίλια | 3 - 2 | Ντιναμό Μόσκας | ||
Πέμπτη | |||||
FT
|
ΤΣΣΚΑ Μόσχας | 3 - 0 | Krasnodar | Δείτε τους αγώνες | |
Τρίτη | |||||
FT
|
Krasnodar | 1 - 0 | ΤΣΣΚΑ Μόσχας | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | ΤΣΣΚΑ Μόσχας | 3 - 1 | Krasnodar |