Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Σάββατο | ||||
FT
|
Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης | 1 - 0 | Χίμκι | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Κυριακή | ||||
FT
|
Ural | 1 - 3 | Χίμκι | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης | 2 - 1 | Σπαρτάκ Μόσχας | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τετάρτη | ||||
FT
|
Τέρεκ Γκρόζνι | 1 - 2 | Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Σπαρτάκ Μόσχας | 3 - 2 | ΤΣΣΚΑ Μόσχας | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Χίμκι | 5 - 1 | Τορπέντο Μόσχας | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Σίνικ Γιάροσλαβ | 0 - 2 | Ural | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ural | 2 - 2 | Arsenal Tula | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Τέρεκ Γκρόζνι | 5 - 1 | Λουχ Ενερτζάγια Βλαδιβοστόκ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Nizhny Novgorod | 2 - 2 | Σίνικ Γιάροσλαβ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
ΤΣΣΚΑ Μόσχας | 1 - 0 | Ufa | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης | 4 - 0 | Τομ Τομσκ | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Orenburg | 1 - 2 | Χίμκι | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Τορπέντο Μόσχας | 1 - 0 | Baltika | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Σπαρτάκ Μόσχας | 2 - 1 | Ροστόφ | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τετάρτη | ||||
FT
|
SKA Khabarovsk | 2 - 2 | Τέρεκ Γκρόζνι | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Λουχ Ενερτζάγια Βλαδιβοστόκ | 1 - 0 | Ντιναμό Μόσκας | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Τομ Τομσκ | 4 - 0 | Tambov | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Yenisey | 1 - 2 | Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Chayka | 0 - 1 | Ufa | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Alaniya Vladikavkaz | 1 - 3 | ΤΣΣΚΑ Μόσχας | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Σίνικ Γιάροσλαβ | 0 - 0 | Sochi | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
KAMAZ | 1 - 2 | Σπαρτάκ Μόσχας | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Mordovia Saransk | 0 - 2 | Ροστόφ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Chertanovo | 0 - 2 | Orenburg | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Χίμκι | 3 - 0 | Ρούμπιν Καζάν | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Nizhny Novgorod | 1 - 0 | Krasnodar | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Fakel | 1 - 2 | Arsenal Tula | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Τσέρνο Νοβορόσισκ | 0 - 2 | Ural | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Τορπέντο Μόσχας | 2 - 0 | Κρίλια | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Baltika | 1 - 1 | Λοκομοτίβ Μόσχας | Δείτε τους αγώνες |