Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τετάρτη | ||||
FT
|
Λοκομοτίβ Μόσχας | 1 - 0 | Ural | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Τετάρτη | |||||
FT
|
Ural | 1 - 0 | Arsenal Tula | Δείτε τους αγώνες | |
Τετάρτη | |||||
FT
|
Arsenal Tula | 2 - 2 | Ural | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Arsenal Tula | 2 - 3 | Ural | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Λοκομοτίβ Μόσχας | 2 - 2 | Ροστόφ | Δείτε τους αγώνες | |
Τετάρτη | |||||
FT
|
Ροστόφ | 0 - 2 | Λοκομοτίβ Μόσχας | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Ροστόφ | 2 - 4 | Λοκομοτίβ Μόσχας |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Τετάρτη | |||||
FT
|
Orenburg | 2 - 4 | Arsenal Tula | Δείτε τους αγώνες | |
Τετάρτη | |||||
FT
|
Arsenal Tula | 1 - 1 | Orenburg | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Arsenal Tula | 5 - 3 | Orenburg | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Krasnodar | 2 - 2 | Ροστόφ | Δείτε τους αγώνες | |
Κυριακή | |||||
FT
|
Ροστόφ | 1 - 0 | Krasnodar | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Ροστόφ | 3 - 2 | Krasnodar | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Λοκομοτίβ Μόσχας | 1 - 0 | Ρούμπιν Καζάν | Δείτε τους αγώνες | |
Τετάρτη | |||||
FT
|
Ρούμπιν Καζάν | 0 - 1 | Λοκομοτίβ Μόσχας | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Ρούμπιν Καζάν | 0 - 2 | Λοκομοτίβ Μόσχας | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Σπαρτάκ Μόσχας | 1 - 1 | Ural | Δείτε τους αγώνες | |
Πέμπτη | |||||
FT
|
Ural | 1 - 0 | Σπαρτάκ Μόσχας | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Ural | 2 - 1 | Σπαρτάκ Μόσχας |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Πέμπτη | ||||
FT
|
Ρούμπιν Καζάν | 1 - 0 | Ντιναμό Μόσκας | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Orenburg | 1 - 0 | Tyumen | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ural | 2 - 0 | Nizhny Novgorod | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Λοκομοτίβ Μόσχας | 4 - 1 | Yenisey | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Τέρεκ Γκρόζνι | 0 - 2 | Arsenal Tula | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Κρίλια | 1 - 2 | Krasnodar | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Ροστόφ | 3 - 1 | Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Σπαρτάκ Μόσχας | 1 - 0 | Αντσι Μακχατσκαλά | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Dinamo Barnaul | 0 - 2 | Orenburg | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Neftekhimik | 2 - 3 | Ural | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Sakhalin | 1 - 2 | Arsenal Tula | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
SKA Khabarovsk | 3 - 3 | Τέρεκ Γκρόζνι | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Syzran-2003 | 0 - 4 | Ροστόφ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Luki-Energiya | 1 - 2 | Yenisey | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Volgar Astrakhan | 0 - 4 | Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Τσέρνο Νοβορόσισκ | 0 - 1 | Σπαρτάκ Μόσχας | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Χίμκι | 0 - 1 | Ρούμπιν Καζάν | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Chayka | 1 - 2 | Αντσι Μακχατσκαλά | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Nizhny Novgorod | 0 - 0 | Ufa | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Τορπέντο Μόσχας | 0 - 1 | Ντιναμό Μόσκας | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Baltika | 2 - 3 | Λοκομοτίβ Μόσχας | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Avangard Kursk | 0 - 2 | Krasnodar | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Tambov | 1 - 2 | Κρίλια | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Tyumen | 1 - 1 | ΤΣΣΚΑ Μόσχας | Δείτε τους αγώνες |