Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τετάρτη | ||||
FT
|
Tosno | 2 - 1 | Avangard Kursk | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τετάρτη | ||||
FT
|
Avangard Kursk | 1 - 0 | Σίνικ Γιάροσλαβ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Σπαρτάκ Μόσχας | 1 - 1 | Tosno | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
SKA Khabarovsk | 0 - 0 | Σίνικ Γιάροσλαβ | |
Τρίτη | ||||
FT
|
Αμκαρ Περμ | 0 - 0 | Avangard Kursk | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Tosno | 2 - 1 | Λουχ Ενερτζάγια Βλαδιβοστόκ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Κρίλια | 1 - 3 | Σπαρτάκ Μόσχας | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τετάρτη | ||||
FT
|
SKA Khabarovsk | 2 - 0 | Sochi | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Λουχ Ενερτζάγια Βλαδιβοστόκ | 2 - 1 | Yenisey | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Tambov | 0 - 2 | Avangard Kursk | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Σίνικ Γιάροσλαβ | 4 - 0 | Nizhny Novgorod | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ροστόφ | 1 - 1 | Αμκαρ Περμ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Σπαρτάκ Μόσχας | 5 - 2 | Σπαρτάκ Νάλτσικ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ρούμπιν Καζάν | 1 - 2 | Κρίλια | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Tosno | 0 - 0 | Τομ Τομσκ |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τετάρτη | ||||
FT
|
Λουχ Ενερτζάγια Βλαδιβοστόκ | 2 - 0 | Αντσι Μακχατσκαλά | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Σίνικ Γιάροσλαβ | 3 - 0 | Ural | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Tambov | 1 - 0 | Arsenal Tula | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Orenburg | 0 - 2 | Ρούμπιν Καζάν | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Τομ Τομσκ | 2 - 1 | Krasnodar | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Avangard Kursk | 1 - 0 | ΤΣΣΚΑ Μόσχας | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Tyumen | 1 - 2 | Tosno | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Volgar Astrakhan | 0 - 2 | Ροστόφ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Σπαρτάκ Νάλτσικ | 0 - 0 | Ντιναμό Μόσκας | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Κούμπαν Κράσνονταρ | 0 - 2 | Σπαρτάκ Μόσχας | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Yenisey | 3 - 0 | Τέρεκ Γκρόζνι | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Nizhny Novgorod | 1 - 1 | Ufa | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Κρίλια | 3 - 2 | Λοκομοτίβ Μόσχας | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Ararat Moskva | 1 - 2 | SKA Khabarovsk | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Fakel | 0 - 4 | Αμκαρ Περμ | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Sochi | 3 - 2 | Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης | Δείτε τους αγώνες |