Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Ural | 0 - 2 | Λοκομοτίβ Μόσχας | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τετάρτη | ||||
FT
|
Λοκομοτίβ Μόσχας | 1 - 0 | Ufa | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Ural | 2 - 1 | Ρούμπιν Καζάν | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Ural | 3 - 3 | Krasnodar | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ρούμπιν Καζάν | 1 - 0 | Sibir | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ufa | 1 - 0 | Αντσι Μακχατσκαλά | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Λοκομοτίβ Μόσχας | 1 - 0 | Tosno | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τετάρτη | ||||
FT
|
Yenisey | 2 - 3 | Sibir | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Αμκαρ Περμ | 1 - 1 | Ural | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Tosno | 3 - 2 | Ντιναμό Μόσκας | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Τέρεκ Γκρόζνι | 1 - 1 | Ufa | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ρούμπιν Καζάν | 1 - 0 | SKA Khabarovsk | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Κρίλια | 1 - 3 | Λοκομοτίβ Μόσχας | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Αντσι Μακχατσκαλά | 4 - 0 | Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Krasnodar | 3 - 2 | Orenburg | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τετάρτη | ||||
FT
|
SKA Khabarovsk | 1 - 0 | Σπαρτάκ Μόσχας | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Sibir | 1 - 0 | Τομ Τομσκ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Chelyabinsk | 0 - 3 | Ural | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ντιναμό Μόσκας | 4 - 0 | Ροστόφ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Yenisey | 2 - 1 | ΤΣΣΚΑ Μόσχας | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Volga Ulyanovsk | 0 - 0 | Αμκαρ Περμ | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Σπαρτάκ Νάλτσικ | 0 - 2 | Krasnodar | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Volgar Astrakhan | 0 - 1 | Orenburg | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Mordovia Saransk | 1 - 2 | Αντσι Μακχατσκαλά | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Tosno | 2 - 0 | Arsenal Tula | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Fakel | 1 - 1 | Τέρεκ Γκρόζνι | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Energomash Belgorod | 1 - 1 | Ufa | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Χίμκι | 0 - 3 | Λοκομοτίβ Μόσχας | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Chita | 0 - 1 | Ρούμπιν Καζάν | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Tambov | 0 - 5 | Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Σίνικ Γιάροσλαβ | 0 - 2 | Κρίλια | Δείτε τους αγώνες |