Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Πέμπτη | ||||
FT
|
Krasnodar | 0 - 0 | Ροστόφ | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τετάρτη | ||||
FT
|
ΤΣΣΚΑ Μόσχας | 0 - 1 | Krasnodar | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Ροστόφ | 3 - 1 | Λουχ Ενερτζάγια Βλαδιβοστόκ | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τετάρτη | ||||
FT
|
Τομ Τομσκ | 1 - 1 | Λουχ Ενερτζάγια Βλαδιβοστόκ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Krasnodar | 3 - 0 | Tosno | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ροστόφ | 3 - 0 | Rotor Volgograd | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
ΤΣΣΚΑ Μόσχας | 1 - 0 | Τέρεκ Γκρόζνι | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Σάββατο | ||||
FT
|
Krasnodar | 3 - 2 | Ryazan | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Λουχ Ενερτζάγια Βλαδιβοστόκ | 3 - 2 | SKA Khabarovsk | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Τέρεκ Γκρόζνι | 3 - 2 | Mordovia Saransk | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Ροστόφ | 3 - 0 | FK Spartak Vladikavkaz | |
Κυριακή | ||||
FT
|
Rotor Volgograd | 3 - 0 | Salyut Belgorod | |
Κυριακή | ||||
FT
|
ΤΣΣΚΑ Μόσχας | 2 - 0 | Sokol Saratov | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Σπαρτάκ Μόσχας | 0 - 1 | Tosno | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Τομ Τομσκ | 2 - 1 | Tyumen | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τετάρτη | ||||
FT
|
SKA Khabarovsk | 2 - 0 | Volga | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Λουχ Ενερτζάγια Βλαδιβοστόκ | 4 - 2 | Ρούμπιν Καζάν | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Tosno | 0 - 0 | Ural | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Orenburg | 0 - 1 | Τομ Τομσκ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Angusht | 0 - 1 | Ροστόφ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Khimik Dzerzhinsk | 1 - 2 | ΤΣΣΚΑ Μόσχας | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Tyumen | 2 - 0 | Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Σίνικ Γιάροσλαβ | 0 - 1 | Σπαρτάκ Μόσχας | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Salyut Belgorod | 1 - 0 | Ντιναμό Μόσκας | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Mordovia Saransk | 2 - 2 | Αμκαρ Περμ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Olimp-Dolgoprudny | 1 - 4 | Krasnodar | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Rotor Volgograd | 0 - 0 | Λοκομοτίβ Μόσχας | |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Ryazan | 2 - 2 | Κούμπαν Κράσνονταρ | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Neftekhimik | 1 - 4 | Τέρεκ Γκρόζνι | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
FK Spartak Vladikavkaz | 1 - 0 | Αντσι Μακχατσκαλά | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Sokol Saratov | 1 - 1 | Κρίλια | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Σάββατο | ||||
FT
|
Dagdizel | 0 - 1 | Angusht | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Tyumen | 1 - 1 | Yenisey | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Σπαρτάκ Νάλτσικ | 1 - 2 | FK Spartak Vladikavkaz | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Zenit Izhevsk | 1 - 1 | Mordovia Saransk | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Ryazan | 2 - 1 | Τορπέντο Μόσχας | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Avangard Kursk | 1 - 2 | Khimik Dzerzhinsk | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Yakutiya | 0 - 3 | SKA Khabarovsk | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Χίμκι | 1 - 2 | Σίνικ Γιάροσλαβ | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Irtysh Omsk | 1 - 2 | Λουχ Ενερτζάγια Βλαδιβοστόκ | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Orenburg | 1 - 0 | Sibir | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Ufa | 0 - 1 | Neftekhimik | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
MITOS | 1 - 3 | Salyut Belgorod | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Armavir | 0 - 1 | Rotor Volgograd | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Tosno | 1 - 0 | Sochi | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Sokol Saratov | 0 - 0 | Arsenal Tula | |
Κυριακή | ||||
FT
|
Olimp-Dolgoprudny | 1 - 1 | Baltika | Δείτε τους αγώνες |