FNL 2

αναμετρήσεις

Μέρα Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη  
Παρασκευή 10/06/2022
FT
Ryazan 2 - 0 SKA Khabarovsk II Δείτε τους αγώνες
Παρασκευή 10/06/2022
FT
Dinamo Vladivostok 0 - 0 Strogino
Παρασκευή 10/06/2022
FT
Salyut-Belgorod 4 - 0 Saransk Δείτε τους αγώνες
Παρασκευή 10/06/2022
FT
Avangard Kursk 1 - 0 Khimki II Δείτε τους αγώνες
Παρασκευή 10/06/2022
FT
Sokol Saratov 1 - 0 Rodina Moskva Δείτε τους αγώνες
Παρασκευή 10/06/2022
FT
Dinamo Bryansk 2 - 0 Peresvet Podolsk Δείτε τους αγώνες

Promotion Group

#   Ομάδα ΑΜ Ν. Ι. Η. Υ. Κ. Δ. Β. Τελευταία 5 παιχνίδια ΠΜΠ
1 22 15 4 3 44 19 +25 49 L W W W L
2 22 12 6 4 45 21 +24 42 W D L W D
3 22 10 9 3 38 19 +19 39 W L W D L
4 22 12 3 7 37 24 +13 39 W W W L W
5 22 11 4 7 29 30 -1 37 D D L W L
6 Προηγούμενη θέση: 7 22 5 13 4 24 29 -5 28 D L D D D
7 Προηγούμενη θέση: 6 22 7 6 9 24 33 -9 27 L D D L W
8 22 7 6 9 25 33 -8 27 W D W W W
9 22 5 7 10 27 27 +0 22 L W W D D
10 Προηγούμενη θέση: 11 22 3 8 11 15 30 -15 17 W D L L D
11 Προηγούμενη θέση: 10 22 3 8 11 15 26 -11 17 L L L D D
12 22 2 6 14 23 55 -32 12 L D L L D
Promotion

Διορθώσεις

  • Sokol Saratov: 18 βαθμοί, 17 γκολ (υπέρ), 9 γκολ (κατά)
  • Dinamo Bryansk: 15 βαθμοί, 17 γκολ (υπέρ), 9 γκολ (κατά)
  • Avangard Kursk: 7 βαθμοί, 9 γκολ (υπέρ), 16 γκολ (κατά)
  • Ryazan: 8 βαθμοί, 6 γκολ (υπέρ), 15 γκολ (κατά)
  • Strogino: 14 βαθμοί, 9 γκολ (υπέρ), 15 γκολ (κατά)
  • Khimki II: 10 βαθμοί, 11 γκολ (υπέρ), 12 γκολ (κατά)
  • SKA Khabarovsk II: 12 βαθμοί, 11 γκολ (υπέρ), 10 γκολ (κατά)
  • Salyut-Belgorod: 16 βαθμοί, 11 γκολ (υπέρ), 12 γκολ (κατά)
  • Rodina Moskva: 25 βαθμοί, 23 γκολ (υπέρ), 8 γκολ (κατά)
  • Saransk: 14 βαθμοί, 11 γκολ (υπέρ), 15 γκολ (κατά)
  • Peresvet Podolsk: 9 βαθμοί, 13 γκολ (υπέρ), 18 γκολ (κατά)
  • Dinamo Vladivostok: 15 βαθμοί, 12 γκολ (υπέρ), 11 γκολ (κατά)

Relegation Group

#   Ομάδα ΑΜ Ν. Ι. Η. Υ. Κ. Δ. Β. Τελευταία 5 παιχνίδια ΠΜΠ
1 18 11 3 4 30 15 +15 36 L W W D W
2 18 10 2 6 28 23 +5 32 W W W D W
3 18 9 4 5 28 17 +11 31 W W W W D
4 18 9 3 6 32 25 +7 30 W W W D L
5 Προηγούμενη θέση: 6 18 8 3 7 28 30 -2 27 W L W D W
6 Προηγούμενη θέση: 7 18 7 6 5 22 18 +4 27 W L L D D
7 Προηγούμενη θέση: 5 18 8 1 9 33 28 +5 25 L W L D L
8 18 6 0 12 18 28 -10 18 L L L W L
9 18 5 2 11 26 42 -16 17 L L L L W
10 18 5 0 13 26 45 -19 15 L L L L L
Relegation

Διορθώσεις

  • Σατούρν: 15 βαθμοί, 18 γκολ (υπέρ), 9 γκολ (κατά)
  • Zenit Penza: 16 βαθμοί, 12 γκολ (υπέρ), 8 γκολ (κατά)
  • Sakhalin: 13 βαθμοί, 10 γκολ (υπέρ), 10 γκολ (κατά)
  • Kaluga: 6 βαθμοί, 5 γκολ (υπέρ), 10 γκολ (κατά)
  • Metallurg Vidnoye: 7 βαθμοί, 11 γκολ (υπέρ), 20 γκολ (κατά)
  • Kvant: 12 βαθμοί, 12 γκολ (υπέρ), 9 γκολ (κατά)
  • Kolomna: 12 βαθμοί, 19 γκολ (υπέρ), 17 γκολ (κατά)
  • Fakel II: 3 βαθμοί, 3 γκολ (υπέρ), 15 γκολ (κατά)
  • Znamya Noginsk: 11 βαθμοί, 15 γκολ (υπέρ), 20 γκολ (κατά)
  • Arsenal Tula II: 19 βαθμοί, 18 γκολ (υπέρ), 5 γκολ (κατά)

Παίκτες

Παίκτης Ομάδα GΓκολ PΓκολ πέναλτι 1stΠρώτα γκολ
7 3 3
7 0 1
7 4 3
6 0 3
6 0 4
6 1 3
6 0 4
6 0 3
6 0 4
5 0 2
4 0 1
4 1 2
4 0 2
4 0 3
4 0 2

Πίνακες

# Ομάδα ΑΜ Δ. Β.
1 0 +0 0
2 0 +0 0
3 0 +0 0
4 0 +0 0
5 0 +0 0
18+ GambleAware