FNL

αναμετρήσεις

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη  
Τετ 14/08/19 SKA Khabarovsk 1 - 2 Mordovia Saransk Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 14/08/19 Λουχ Ενερτζάγι… 1 - 1 Chayka Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 14/08/19 Τομ Τομσκ 0 - 0 Χίμκι Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 14/08/19 Spartak Moskva II 1 - 2 Tekstilshchik Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 14/08/19 Neftekhimik 1 - 2 Rotor Volgograd Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 14/08/19 Σίνικ Γιάροσλαβ 0 - 0 Yenisey Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 14/08/19 Fakel 0 - 2 Armavir Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 14/08/19 Chertanovo 1 - 2 Krasnodar II Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 14/08/19 Τορπέντο Μόσχας 3 - 1 Avangard Kursk Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 14/08/19 Baltika 2 - 1 Nizhny Novgorod Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 18/08/19 Λουχ Ενερτζάγι… 09 : 00 Fakel Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 18/08/19 Mordovia Saransk 16 : 00 Chertanovo Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 18/08/19 Nizhny Novgorod 16 : 00 SKA Khabarovsk Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 18/08/19 Χίμκι 16 : 00 Neftekhimik Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 18/08/19 Avangard Kursk 17 : 00 Chayka Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 18/08/19 Rotor Volgograd 17 : 00 Σίνικ Γιάροσλαβ Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 18/08/19 Τορπέντο Μόσχας 17 : 00 Tekstilshchik Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 18/08/19 Armavir 18 : 00 Baltika Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 18/08/19 Krasnodar II 18 : 00 Τομ Τομσκ Περισσότερες πληροφορίες
Τρι 20/08/19 Spartak Moskva II 15 : 00 Yenisey Περισσότερες πληροφορίες

Πίνακες

#   Ομάδα ΑΜ Ν. Ι. Η. Υ. Κ. Δ. Β. Τελευταία 5 παιχνίδια ΠΜΠ
1 Προηγούμενη θέση: 2 8 6 1 1 14 5 +9 19 W W W D L
2 Προηγούμενη θέση: 3 8 6 1 1 13 6 +7 19 W W W L D
3 Προηγούμενη θέση: 1 8 5 3 0 20 4 +16 18 D W D D W
4 Προηγούμενη θέση: 5 8 4 3 1 9 3 +6 15 D L D W W
5 Προηγούμενη θέση: 4 8 4 3 1 7 4 +3 15 L D D W W
6 8 3 3 2 13 10 +3 12 L D W D W
7 Προηγούμενη θέση: 8 8 3 3 2 10 9 +1 12 D D L L D
8 Προηγούμενη θέση: 7 8 3 2 3 9 7 +2 11 L D W W W
9 Προηγούμενη θέση: 10 8 3 2 3 9 10 -1 11 W W L D D
10 Προηγούμενη θέση: 14 8 3 0 5 8 10 -2 9 W W L L W
11 Προηγούμενη θέση: 9 8 2 3 3 9 9 +0 9 L D L L D
12 Προηγούμενη θέση: 11 8 2 3 3 11 15 -4 9 D L L W D
13 Προηγούμενη θέση: 17 8 2 2 4 10 14 -4 8 W D W L D
14 Προηγούμενη θέση: 18 8 2 2 4 7 11 -4 8 W L L W D
15 Προηγούμενη θέση: 19 8 2 2 4 6 10 -4 8 W L L D D
16 Προηγούμενη θέση: 12 8 2 2 4 7 12 -5 8 L W D W L
17 Προηγούμενη θέση: 13 8 2 2 4 8 15 -7 8 L D W W L
18 Προηγούμενη θέση: 15 8 1 4 3 3 6 -3 7 D L D D L
19 Προηγούμενη θέση: 20 8 1 3 4 4 12 -8 6 D D D L L
20 Προηγούμενη θέση: 16 8 1 2 5 4 9 -5 5 L L W L L
Promotion
Promotion Play-off
Relegation

Παίκτες

Παίκτης Ομάδα Γκολ Γκολ πέναλτι Πρώτα γκολ
6 0 4
6 2 5
6 0 2
6 1 4
4 1 1
4 2 2
4 0 4
3 0 1
3 0 0
3 1 2
3 0 2
3 1 1
3 0 2
3 0 3
3 0 2

Πίνακες

# Ομάδα ΑΜ Δ. Β.
1 2 +2 6
2 1 +5 3
3 1 +4 3
4 1 +3 3
5 1 +3 3
18+ GambleAware