Liga II

αναμετρήσεις

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη  
Κυρ 13/10/19 Sportul Snagov 1 - 1 Universitatea Cluj Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 13/10/19 Csikszereda 2 - 2 Pandurii Târgu Jiu Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 13/10/19 Petrolul 52 3 - 0 Daco-Getica Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 16/10/19 Farul Constanţ… 3 - 2 Universitatea Cluj Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 16/10/19 Mioveni 2 - 1 Sportul Snagov Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 16/10/19 Pandurii Târgu Jiu 0 - 0 Ripensia Timişoara Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 16/10/19 Daco-Getica 0 - 1 Csikszereda Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 16/10/19 Concordia Chiajna 1 - 0 Dunărea Călăraşi Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 16/10/19 ASU Poli Timişoara 1 - 1 Metaloglobus Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 16/10/19 CSM Reşiţa 2 - 1 SCM Gloria Buzău Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 16/10/19 Viitorul P. Tâ… 2 - 1 Argeș Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 16/10/19 Ραπίντ Βουκουρ… 1 - 0 Petrolul 52 Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 16/10/19 Turris-Oltul … 1 - 1 UTA Arad Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 19/10/19 SCM Gloria Buzău 10 : 00 Viitorul P. Tâ… Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 19/10/19 Metaloglobus 10 : 00 CSM Reşiţa Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 19/10/19 Dunărea Călăraşi 10 : 00 Turris-Oltul … Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 19/10/19 Sportul Snagov 10 : 00 Pandurii Târgu Jiu Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 19/10/19 Petrolul 52 10 : 30 Concordia Chiajna Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 19/10/19 Csikszereda 15 : 00 Ραπίντ Βουκουρ… Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 20/10/19 UTA Arad 10 : 00 ASU Poli Timişoara Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 20/10/19 Ripensia Timişoara 10 : 00 Daco-Getica Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 20/10/19 Universitatea Cluj 10 : 30 Mioveni Περισσότερες πληροφορίες

Πίνακες

#   Ομάδα ΑΜ Ν. Ι. Η. Υ. Κ. Δ. Β. Τελευταία 5 παιχνίδια ΠΜΠ
1 12 8 2 2 23 8 +15 26 D L W L W
2 12 7 5 0 21 6 +15 26 W W W D D
3 9 6 2 1 27 6 +21 20 D W W D W
4 Προηγούμενη θέση: 5 10 6 2 2 14 9 +5 20 W D W W L
5 Προηγούμενη θέση: 10 12 6 2 4 18 15 +3 20 W W W L L
6 Προηγούμενη θέση: 4 11 6 1 4 20 11 +9 19 L L W L W
7 12 5 4 3 17 12 +5 19 D W D D W
8 12 5 3 4 11 10 +1 18 W L W L W
9 11 5 3 3 11 11 +0 18 L W W D L
10 Προηγούμενη θέση: 6 11 5 1 5 14 15 -1 16 L L W D L
11 11 4 4 3 10 12 -2 16 W D L D D
12 Προηγούμενη θέση: 15 11 4 3 4 14 17 -3 15 W L W D D
13 Προηγούμενη θέση: 12 11 3 4 4 11 7 +4 13 D W W D D
14 Προηγούμενη θέση: 17 11 3 4 4 11 15 -4 13 W D L D W
15 Προηγούμενη θέση: 14 12 3 4 5 12 19 -7 13 D L D W L
16 11 3 3 5 15 13 +2 12 L D D D W
17 Προηγούμενη θέση: 13 11 3 3 5 13 16 -3 12 L W W D L
18 Προηγούμενη θέση: 19 12 1 4 7 7 22 -15 7 D D L L L
19 Προηγούμενη θέση: 18 12 2 0 10 6 26 -20 6 L L L L L
20 12 0 2 10 5 30 -25 2 L D L L L
Promotion
Promotion Play-off
Relegation

Παίκτες

Παίκτης Ομάδα Γκολ Γκολ πέναλτι Πρώτα γκολ
8 4 3
8 0 0
8 2 3
8 1 4
6 0 4
5 1 4
5 0 3
4 0 2
4 1 1
4 1 4
4 0 2
4 0 3
4 0 3
4 1 4
4 1 2

Πίνακες

# Ομάδα ΑΜ Δ. Β.
1 8 +14 24
2 8 +18 16
3 8 +2 15
4 8 +7 14
5 8 +4 14
18+ GambleAware