I Liga

αναμετρήσεις

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη  
Κυρ 29/03/20 Miedź Legnica ΑΝΑΒ. Podbeskidzie Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 29/03/20 Bełchatów ΑΝΑΒ. Zagłębie Sosnowiec Περισσότερες πληροφορίες
Δευ 30/03/20 Tychy 71 ΑΝΑΒ. Stal Mielec Περισσότερες πληροφορίες
Παρ 03/04/20 Chrobry Głogów ΑΝΑΒ. Jastrzębie Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 04/04/20 Stal Mielec ΑΝΑΒ. Stomil Olsztyn Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 04/04/20 Wigry Suwałki ΑΝΑΒ. Tychy 71 Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 04/04/20 Bełchatów ΑΝΑΒ. Chojniczanka Chojnice Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 04/04/20 Olimpia Grudziądz ΑΝΑΒ. Miedź Legnica Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 04/04/20 Podbeskidzie ΑΝΑΒ. Puszcza Niepołomice Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 04/04/20 Zagłębie Sosnowiec ΑΝΑΒ. Radomiak Radom Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 04/04/20 Sandecja Nowy Sącz ΑΝΑΒ. Odra Opole Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 05/04/20 Warta Poznań ΑΝΑΒ. Nieciecza Περισσότερες πληροφορίες
Παρ 10/04/20 Stomil Olsztyn ΑΝΑΒ. Wigry Suwałki Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 11/04/20 Miedź Legnica ΑΝΑΒ. Nieciecza Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 11/04/20 Tychy 71 ΑΝΑΒ. Podbeskidzie Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 11/04/20 Odra Opole ΑΝΑΒ. Chrobry Głogów Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 11/04/20 Warta Poznań ΑΝΑΒ. Sandecja Nowy Sącz Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 11/04/20 Radomiak Radom ΑΝΑΒ. Chojniczanka Chojnice Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 11/04/20 Jastrzębie ΑΝΑΒ. Zagłębie Sosnowiec Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 11/04/20 Bełchatów ΑΝΑΒ. Stal Mielec Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 11/04/20 Puszcza Niepołomice ΑΝΑΒ. Olimpia Grudziądz Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 18/04/20 Miedź Legnica ΑΝΑΒ. Warta Poznań Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 18/04/20 Nieciecza ΑΝΑΒ. Puszcza Niepołomice Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 18/04/20 Olimpia Grudziądz ΑΝΑΒ. Tychy 71 Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 18/04/20 Podbeskidzie ΑΝΑΒ. Stomil Olsztyn Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 18/04/20 Wigry Suwałki ΑΝΑΒ. Bełchatów Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 18/04/20 Stal Mielec ΑΝΑΒ. Radomiak Radom Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 18/04/20 Chojniczanka Chojnice ΑΝΑΒ. Jastrzębie Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 18/04/20 Zagłębie Sosnowiec ΑΝΑΒ. Odra Opole Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 18/04/20 Chrobry Głogów ΑΝΑΒ. Sandecja Nowy Sącz Περισσότερες πληροφορίες

Πίνακες

# Ομάδα ΑΜ Δ. Β.
1 29 +45 82
2 28 +37 57
3 29 +30 53
4 29 +12 48
5 29 +14 45
18+ GambleAware