Primera División

αναμετρήσεις

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη  
Κυρ 15/03/20 Σιενσιάνο Κούσκο ΑΝΑΒ. Atlético Grau Περισσότερες πληροφορίες
Παρ 20/03/20 Cusco ΑΝΑΒ. Sport Boys Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 21/03/20 Ουνιβερσιτάριο Λίμα ΑΝΑΒ. Ουνιβερσιτάριο Σαν Μαρτίν Λίμα Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 21/03/20 Ayacucho ΑΝΑΒ. Sport Huancayo Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 21/03/20 Deportivo Binacional ΑΝΑΒ. Academia Cantolao Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 22/03/20 Deportivo Municipal ΑΝΑΒ. Σιενσιάνο Κούσκο Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 22/03/20 Carlos Mannucci ΑΝΑΒ. Deportivo Llacuabamba Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 22/03/20 Atlético Grau ΑΝΑΒ. Alianza Universidad Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 22/03/20 Σπόρτινγκ Κριστάλ ΑΝΑΒ. Αλιάνζα Λίμα Περισσότερες πληροφορίες
Δευ 23/03/20 UTC Cajamarca ΑΝΑΒ. César Vallejo Περισσότερες πληροφορίες
Τρι 24/03/20 Melgar ΑΝΑΒ. Carlos Stein Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 04/04/20 Αλιάνζα Λίμα ΑΝΑΒ. Cusco Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 04/04/20 Ουνιβερσιτάριο Σαν Μαρτίν Λίμα ΑΝΑΒ. Deportivo Binacional Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 04/04/20 Ayacucho ΑΝΑΒ. Carlos Mannucci Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 05/04/20 Sport Boys ΑΝΑΒ. Melgar Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 05/04/20 Academia Cantolao ΑΝΑΒ. Σπόρτινγκ Κριστάλ Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 05/04/20 Deportivo Llacuabamba ΑΝΑΒ. Atlético Grau Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 05/04/20 Carlos Stein ΑΝΑΒ. UTC Cajamarca Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 05/04/20 Σιενσιάνο Κούσκο ΑΝΑΒ. Ουνιβερσιτάριο Λίμα Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 05/04/20 Alianza Universidad ΑΝΑΒ. Deportivo Municipal Περισσότερες πληροφορίες
Τρι 07/04/20 César Vallejo ΑΝΑΒ. Sport Huancayo Περισσότερες πληροφορίες
Παρ 10/04/20 UTC Cajamarca ΑΝΑΒ. Sport Boys Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 11/04/20 Deportivo Binacional ΑΝΑΒ. Σιενσιάνο Κούσκο Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 11/04/20 Ουνιβερσιτάριο Λίμα ΑΝΑΒ. Alianza Universidad Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 11/04/20 Carlos Mannucci ΑΝΑΒ. César Vallejo Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 12/04/20 Sport Huancayo ΑΝΑΒ. Carlos Stein Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 12/04/20 Deportivo Municipal ΑΝΑΒ. Deportivo Llacuabamba Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 12/04/20 Σπόρτινγκ Κριστάλ ΑΝΑΒ. Ουνιβερσιτάριο Σαν Μαρτίν Λίμα Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 12/04/20 Cusco ΑΝΑΒ. Academia Cantolao Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 12/04/20 Melgar ΑΝΑΒ. Αλιάνζα Λίμα Περισσότερες πληροφορίες

Πίνακες

# Ομάδα ΑΜ Δ. Β.
1 29 +45 82
2 28 +37 57
3 29 +30 53
4 29 +12 48
5 29 +14 45
18+ GambleAware