3. Division

αναμετρήσεις

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη  
Σαβ 28/09/19 Μαντελσκαμερατένε 1 - 1 Πορς Γκρένλαντ Περισσότερες πληροφορίες
Δευ 30/09/19 Στάρτ Β' 4 - 2 Bryne II Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 05/10/19 Bryne II 3 - 3 Storm Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 05/10/19 Flint 2 - 5 Βίκινγκ Β' Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 05/10/19 Madla 0 - 4 Μαντελσκαμερατένε Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 05/10/19 Vardeneset 1 - 5 Βίντμπιαρτ Βένεσλα Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 05/10/19 Φλέκεροϊ 3 - 1 Brodd Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 06/10/19 Πορς Γκρένλαντ 1 - 0 Staal Jørpeland Περισσότερες πληροφορίες
Δευ 07/10/19 Donn 0 - 3 Στάρτ Β' Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 12/10/19 Brodd 4 - 0 Πορς Γκρένλαντ Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 12/10/19 Storm 2 - 2 Vardeneset Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 12/10/19 Στάρτ Β' 2 - 2 Madla Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 12/10/19 Βίκινγκ Β' 5 - 0 Donn Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 12/10/19 Βίντμπιαρτ Βένεσλα 4 - 0 Bryne II Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 12/10/19 Staal Jørpeland 1 - 3 Φλέκεροϊ Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 13/10/19 Μαντελσκαμερατένε 3 - 3 Flint Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 19/10/19 Bryne II 13 : 00 Βίκινγκ Β' Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 19/10/19 Donn 13 : 00 Storm Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 19/10/19 Flint 13 : 00 Βίντμπιαρτ Βένεσλα Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 19/10/19 Φλέκεροϊ 13 : 00 Μαντελσκαμερατένε Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 19/10/19 Madla 13 : 00 Staal Jørpeland Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 19/10/19 Πορς Γκρένλαντ 13 : 00 Στάρτ Β' Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 19/10/19 Vardeneset 13 : 00 Brodd Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 26/10/19 Brodd 12 : 00 Madla Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 26/10/19 Μαντελσκαμερατένε 12 : 00 Donn Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 26/10/19 Staal Jørpeland 12 : 00 Bryne II Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 26/10/19 Στάρτ Β' 12 : 00 Φλέκεροϊ Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 26/10/19 Storm 12 : 00 Flint Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 26/10/19 Βίκινγκ Β' 12 : 00 Vardeneset Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 26/10/19 Βίντμπιαρτ Βένεσλα 12 : 00 Πορς Γκρένλαντ Περισσότερες πληροφορίες

Πίνακες

# Ομάδα ΑΜ Δ. Β.
1 8 +14 24
2 8 +18 16
3 8 +2 15
4 8 +7 14
5 8 +4 14
18+ GambleAware