Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Τετάρτη | |||||
FT
|
Jedinstvo | 0 - 1 | Μπούντουτσνοστ | Δείτε τους αγώνες | |
Τετάρτη | |||||
FT
|
Μπούντουτσνοστ | 7 - 0 | Jedinstvo | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Jedinstvo | 0 - 8 | Μπούντουτσνοστ | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Ζέτα | 0 - 0 | Σουτγιέσκα | ||
Κυριακή | |||||
FT
|
Σουτγιέσκα | 1 - 0 | Ζέτα | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Ζέτα | 0 - 1 | Σουτγιέσκα | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
OFK Titograd | 0 - 0 | OFK Πέτροβατς | ||
Κυριακή | |||||
FT
|
OFK Πέτροβατς | 2 - 0 | OFK Titograd | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | OFK Titograd | 0 - 2 | OFK Πέτροβατς | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Podgorica | 0 - 0 | Iskra | ||
Κυριακή | |||||
FT
|
Iskra | 1 - 1 | Podgorica | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Podgorica | 1 - 1 | Iskra |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Τετάρτη | |||||
FT
|
Petnjica | 0 - 3 | Podgorica | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Podgorica | 3 - 0 | Petnjica | ||
συγκ. | Podgorica | 6 - 0 | Petnjica | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Grbalj | 3 - 1 | Iskra | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Iskra | 4 - 1 | Grbalj | ||
συγκ. | Iskra | 5 - 4 | Grbalj | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Ibar | 0 - 0 | Ζέτα | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Ζέτα | 3 - 0 | Ibar | ||
συγκ. | Ζέτα | 3 - 0 | Ibar | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Σουτγιέσκα | 4 - 0 | Lovćen | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Lovćen | 0 - 3 | Σουτγιέσκα | ||
συγκ. | Lovćen | 0 - 7 | Σουτγιέσκα | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Rudar | 0 - 0 | Μπούντουτσνοστ | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Μπούντουτσνοστ | 2 - 1 | Rudar | ||
συγκ. | Μπούντουτσνοστ | 2 - 1 | Rudar | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
OFK Πέτροβατς | 2 - 0 | Drezga | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Drezga | 2 - 0 | OFK Πέτροβατς | ||
συγκ. | Drezga | 2 - 2 | OFK Πέτροβατς | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Bokelj | 1 - 2 | OFK Titograd | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
OFK Titograd | 2 - 1 | Bokelj | ||
συγκ. | OFK Titograd | 4 - 2 | Bokelj |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τετάρτη | ||||
FT
|
Rudar | 1 - 0 | Otrant-Olympic | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Jedinstvo | 1 - 0 | Kom | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Sloga Radovići | 0 - 11 | OFK Titograd | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ζέτα | 2 - 2 | Dečić | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Grbalj | 4 - 0 | Arsenal Tivat | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Cetinje | 0 - 7 | Podgorica | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Komovi | 0 - 4 | Ibar | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Mladost DG | 2 - 4 | Drezga | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Bokelj | 1 - 0 | Jezero | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Gorštak | 0 - 5 | Petnjica | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Mornar | 0 - 2 | Iskra |