Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Παρασκευή | |||||
FT
|
Τίγκρες | 0 - 0 | Γουαδαλαχάρα | ||
Δευτέρα | |||||
FT
|
Γουαδαλαχάρα | 2 - 3 | Τίγκρες | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Γουαδαλαχάρα | 2 - 3 | Τίγκρες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Πέμπτη | |||||
FT
|
Τίγκρες | 1 - 1 | Μοντερέι | Δείτε τους αγώνες | |
Κυριακή | |||||
FT
|
Μοντερέι | 0 - 1 | Τίγκρες | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Μοντερέι | 1 - 2 | Τίγκρες | ||
Παρασκευή | |||||
FT
|
Γουαδαλαχάρα | 0 - 1 | Κλαμπ Αμέρικα | Δείτε τους αγώνες | |
Δευτέρα | |||||
FT
|
Κλαμπ Αμέρικα | 1 - 3 | Γουαδαλαχάρα | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Κλαμπ Αμέρικα | 2 - 3 | Γουαδαλαχάρα |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Πέμπτη | |||||
FT
|
Σάντος Λαγκούνα | 0 - 0 | Μοντερέι | ||
Κυριακή | |||||
FT
|
Μοντερέι | 2 - 0 | Σάντος Λαγκούνα | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Μοντερέι | 2 - 0 | Σάντος Λαγκούνα | ||
Πέμπτη | |||||
FT
|
Atlético San Luis | 1 - 3 | Κλαμπ Αμέρικα | Δείτε τους αγώνες | |
Κυριακή | |||||
FT
|
Κλαμπ Αμέρικα | 1 - 2 | Atlético San Luis | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Κλαμπ Αμέρικα | 4 - 3 | Atlético San Luis | ||
Παρασκευή | |||||
FT
|
Ατλας | 1 - 0 | Γουαδαλαχάρα | Δείτε τους αγώνες | |
Δευτέρα | |||||
FT
|
Γουαδαλαχάρα | 1 - 0 | Ατλας | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Γουαδαλαχάρα | 1 - 1 | Ατλας | ||
Παρασκευή | |||||
FT
|
Τίγκρες | 4 - 1 | Τολούκα | Δείτε τους αγώνες | |
Κυριακή | |||||
FT
|
Τολούκα | 3 - 1 | Τίγκρες | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Τολούκα | 4 - 5 | Τίγκρες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Παρασκευή | |||||
FT
|
Τολούκα | 1 - 5 | Πατσούκα | Δείτε τους αγώνες | |
Δευτέρα | |||||
FT
|
Πατσούκα | 3 - 1 | Τολούκα | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Τολούκα | 2 - 8 | Πατσούκα |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Πέμπτη | |||||
FT
|
Τολούκα | 2 - 1 | Κλαμπ Αμέρικα | Δείτε τους αγώνες | |
Κυριακή | |||||
FT
|
Κλαμπ Αμέρικα | 1 - 1 | Τολούκα | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Κλαμπ Αμέρικα | 2 - 3 | Τολούκα | ||
Παρασκευή | |||||
FT
|
Πατσούκα | 5 - 2 | Μοντερέι | Δείτε τους αγώνες | |
Δευτέρα | |||||
FT
|
Μοντερέι | 0 - 1 | Πατσούκα | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Μοντερέι | 2 - 6 | Πατσούκα |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Πέμπτη | |||||
FT
|
Πουέμπλα | 1 - 6 | Κλαμπ Αμέρικα | Δείτε τους αγώνες | |
Κυριακή | |||||
FT
|
Κλαμπ Αμέρικα | 5 - 1 | Πουέμπλα | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Κλαμπ Αμέρικα | 11 - 2 | Πουέμπλα | ||
Πέμπτη | |||||
FT
|
Κρουζ Αζούλ | 0 - 0 | Μοντερέι | ||
Κυριακή | |||||
FT
|
Μοντερέι | 3 - 0 | Κρουζ Αζούλ | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Μοντερέι | 3 - 0 | Κρουζ Αζούλ | ||
Παρασκευή | |||||
FT
|
Τολούκα | 4 - 3 | Σάντος Λαγκούνα | Δείτε τους αγώνες | |
Δευτέρα | |||||
FT
|
Σάντος Λαγκούνα | 1 - 2 | Τολούκα | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Σάντος Λαγκούνα | 4 - 6 | Τολούκα | ||
Παρασκευή | |||||
FT
|
Τίγκρες | 1 - 0 | Πατσούκα | Δείτε τους αγώνες | |
Δευτέρα | |||||
FT
|
Πατσούκα | 2 - 1 | Τίγκρες | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Πατσούκα | 2 - 2 | Τίγκρες |