Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Κυριακή | |||||
FT
|
Tapatío | 3 - 1 | Ατλάντε | Δείτε τους αγώνες | |
Κυριακή | |||||
FT
|
Ατλάντε | 1 - 0 | Tapatío | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Ατλάντε | 2 - 3 | Tapatío |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Πέμπτη | |||||
FT
|
Μονάρκας Μορέλια | 1 - 2 | Tapatío | Δείτε τους αγώνες | |
Κυριακή | |||||
FT
|
Tapatío | 2 - 2 | Μονάρκας Μορέλια | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Μονάρκας Μορέλια | 3 - 4 | Tapatío |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Πέμπτη | |||||
FT
|
Ατλάντε | 0 - 0 | Tapatío | ||
Κυριακή | |||||
FT
|
Tapatío | 1 - 0 | Ατλάντε | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Ατλάντε | 0 - 1 | Tapatío | ||
Παρασκευή | |||||
FT
|
Μονάρκας Μορέλια | 1 - 1 | Σελάγια | Δείτε τους αγώνες | |
Δευτέρα | |||||
FT
|
Σελάγια | 1 - 3 | Μονάρκας Μορέλια | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Μονάρκας Μορέλια | 4 - 2 | Σελάγια |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Τετάρτη | |||||
FT
|
Leones Negros UdeG | 0 - 3 | Σελάγια | Δείτε τους αγώνες | |
Σάββατο | |||||
FT
|
Σελάγια | 1 - 0 | Leones Negros UdeG | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Leones Negros UdeG | 0 - 4 | Σελάγια | ||
Πέμπτη | |||||
FT
|
Raya2 | 1 - 1 | Ατλάντε | Δείτε τους αγώνες | |
Σάββατο | |||||
FT
|
Ατλάντε | 1 - 0 | Raya2 | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Raya2 | 1 - 2 | Ατλάντε | ||
Πέμπτη | |||||
FT
|
Tlaxcala | 2 - 2 | Tapatío | Δείτε τους αγώνες | |
Κυριακή | |||||
FT
|
Tapatío | 1 - 1 | Tlaxcala | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Tlaxcala | 3 - 3 | Tapatío | ||
Παρασκευή | |||||
FT
|
Cimarrones de Sonora | 1 - 1 | Μονάρκας Μορέλια | Δείτε τους αγώνες | |
Δευτέρα | |||||
FT
|
Μονάρκας Μορέλια | 1 - 0 | Cimarrones de Sonora | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Cimarrones de Sonora | 1 - 2 | Μονάρκας Μορέλια |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Πέμπτη | |||||
FT
|
Ατλάντε | 0 - 0 | Σελάγια | Δείτε τους αγώνες | |
Κυριακή | |||||
FT
|
Σελάγια | 1 - 3 | Ατλάντε | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Σελάγια | 1 - 3 | Ατλάντε |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Πέμπτη | |||||
FT
|
Leones Negros UdeG | 1 - 1 | Ατλάντε | Δείτε τους αγώνες | |
Κυριακή | |||||
FT
|
Ατλάντε | 1 - 0 | Leones Negros UdeG | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Leones Negros UdeG | 1 - 2 | Ατλάντε | ||
Πέμπτη | |||||
FT
|
Cimarrones de Sonora | 0 - 0 | Σελάγια | Δείτε τους αγώνες | |
Κυριακή | |||||
FT
|
Σελάγια | 3 - 1 | Cimarrones de Sonora | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Cimarrones de Sonora | 1 - 3 | Σελάγια |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Τετάρτη | |||||
FT
|
Venados | 2 - 0 | Leones Negros UdeG | Δείτε τους αγώνες | |
Σάββατο | |||||
FT
|
Leones Negros UdeG | 3 - 0 | Venados | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Venados | 2 - 3 | Leones Negros UdeG | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Μονάρκας Μορέλια | 2 - 0 | Cimarrones de Sonora | Δείτε τους αγώνες | |
Σάββατο | |||||
FT
|
Cimarrones de Sonora | 3 - 1 | Μονάρκας Μορέλια | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Cimarrones de Sonora | 3 - 3 | Μονάρκας Μορέλια | ||
Πέμπτη | |||||
FT
|
Durango | 0 - 1 | Σελάγια | Δείτε τους αγώνες | |
Κυριακή | |||||
FT
|
Σελάγια | 1 - 0 | Durango | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Durango | 0 - 2 | Σελάγια | ||
Πέμπτη | |||||
FT
|
Mineros de Zacatecas | 1 - 2 | Ατλάντε | Δείτε τους αγώνες | |
Κυριακή | |||||
FT
|
Ατλάντε | 2 - 1 | Mineros de Zacatecas | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Mineros de Zacatecas | 2 - 4 | Ατλάντε |