Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Κυριακή | |||||
FT
|
Lobos BUAP | 1 - 0 | Κουλιάκαν | Δείτε τους αγώνες | |
Κυριακή | |||||
FT
|
Κουλιάκαν | 2 - 2 | Lobos BUAP | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Κουλιάκαν | 2 - 3 | Lobos BUAP |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Πέμπτη | |||||
FT
|
Lobos BUAP | 2 - 1 | Juárez | Δείτε τους αγώνες | |
Κυριακή | |||||
FT
|
Juárez | 1 - 2 | Lobos BUAP | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Juárez | 2 - 4 | Lobos BUAP |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Πέμπτη | |||||
FT
|
Juárez | 1 - 0 | Κουλιάκαν | Δείτε τους αγώνες | |
Κυριακή | |||||
FT
|
Κουλιάκαν | 0 - 2 | Juárez | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Κουλιάκαν | 0 - 3 | Juárez | ||
Παρασκευή | |||||
FT
|
Lobos BUAP | 2 - 0 | Mineros de Zacatecas | Δείτε τους αγώνες | |
Δευτέρα | |||||
FT
|
Mineros de Zacatecas | 2 - 4 | Lobos BUAP | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Mineros de Zacatecas | 2 - 6 | Lobos BUAP |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Πέμπτη | |||||
FT
|
Lobos BUAP | 1 - 0 | Alebrijes | Δείτε τους αγώνες | |
Κυριακή | |||||
FT
|
Alebrijes | 1 - 1 | Lobos BUAP | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Alebrijes | 1 - 2 | Lobos BUAP | ||
Πέμπτη | |||||
FT
|
Alebrijes de Oaxaca | 0 - 0 | Κουλιάκαν | ||
Κυριακή | |||||
FT
|
Κουλιάκαν | 4 - 0 | Alebrijes de Oaxaca | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Κουλιάκαν | 4 - 0 | Alebrijes de Oaxaca | ||
Παρασκευή | |||||
FT
|
Potros UAEM | 1 - 1 | Juárez | Δείτε τους αγώνες | |
Δευτέρα | |||||
FT
|
Juárez | 3 - 2 | Potros UAEM | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Juárez | 4 - 3 | Potros UAEM | ||
Παρασκευή | |||||
FT
|
Cimarrones de Sonora | 2 - 1 | Mineros de Zacatecas | Δείτε τους αγώνες | |
Δευτέρα | |||||
FT
|
Mineros de Zacatecas | 1 - 0 | Cimarrones de Sonora | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Mineros de Zacatecas | 2 - 2 | Cimarrones de Sonora |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Πέμπτη | |||||
FT
|
Ατλάντε | 2 - 3 | Κουλιάκαν | Δείτε τους αγώνες | |
Κυριακή | |||||
FT
|
Κουλιάκαν | 1 - 0 | Ατλάντε | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Κουλιάκαν | 4 - 2 | Ατλάντε |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Πέμπτη | |||||
FT
|
Ατλάντε | 1 - 0 | Σελάγια | Δείτε τους αγώνες | |
Κυριακή | |||||
FT
|
Σελάγια | 0 - 0 | Ατλάντε | ||
συγκ. | Σελάγια | 0 - 1 | Ατλάντε | ||
Πέμπτη | |||||
FT
|
Κουλιάκαν | 3 - 0 | Mineros de Zacatecas | Δείτε τους αγώνες | |
Κυριακή | |||||
FT
|
Mineros de Zacatecas | 4 - 1 | Κουλιάκαν | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Κουλιάκαν | 4 - 4 | Mineros de Zacatecas |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Πέμπτη | |||||
FT
|
Alebrijes | 2 - 1 | Σελάγια | Δείτε τους αγώνες | |
Κυριακή | |||||
FT
|
Σελάγια | 3 - 0 | Alebrijes | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Σελάγια | 4 - 2 | Alebrijes | ||
Πέμπτη | |||||
FT
|
Κουλιάκαν | 1 - 1 | Potros UAEM | Δείτε τους αγώνες | |
Σάββατο | |||||
FT
|
Potros UAEM | 3 - 3 | Κουλιάκαν | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Potros UAEM | 4 - 4 | Κουλιάκαν | ||
Παρασκευή | |||||
FT
|
Ατλάντε | 1 - 0 | Alebrijes de Oaxaca | Δείτε τους αγώνες | |
Δευτέρα | |||||
FT
|
Alebrijes de Oaxaca | 1 - 1 | Ατλάντε | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Alebrijes de Oaxaca | 1 - 2 | Ατλάντε | ||
Παρασκευή | |||||
FT
|
Cimarrones de Sonora | 2 - 3 | Mineros de Zacatecas | Δείτε τους αγώνες | |
Δευτέρα | |||||
FT
|
Mineros de Zacatecas | 1 - 2 | Cimarrones de Sonora | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Mineros de Zacatecas | 4 - 4 | Cimarrones de Sonora |