Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τετάρτη | ||||
FT
|
Πέλιστερ | 0 - 3 | Shkendija | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Τετάρτη | |||||
FT
|
Shkendija | 1 - 1 | Ρενόβα | Δείτε τους αγώνες | |
Τετάρτη | |||||
FT
|
Ρενόβα | 0 - 2 | Shkendija | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Ρενόβα | 1 - 3 | Shkendija | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Πέλιστερ | 2 - 1 | Akademija Pandev | Δείτε τους αγώνες | |
Τετάρτη | |||||
FT
|
Akademija Pandev | 2 - 1 | Πέλιστερ | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Akademija Pandev | 3 - 3 | Πέλιστερ |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Τετάρτη | |||||
FT
|
Teteks | 0 - 2 | Akademija Pandev | Δείτε τους αγώνες | |
Τετάρτη | |||||
FT
|
Akademija Pandev | 4 - 1 | Teteks | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Akademija Pandev | 6 - 1 | Teteks | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Ρενόβα | 2 - 0 | Skopje | Δείτε τους αγώνες | |
Τετάρτη | |||||
FT
|
Skopje | 1 - 2 | Ρενόβα | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Skopje | 1 - 4 | Ρενόβα | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Πέλιστερ | 5 - 2 | Pobeda | Δείτε τους αγώνες | |
Τετάρτη | |||||
FT
|
Pobeda | 2 - 2 | Πέλιστερ | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Pobeda | 4 - 7 | Πέλιστερ | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Βαρντάρ | 1 - 1 | Shkendija | Δείτε τους αγώνες | |
Τετάρτη | |||||
FT
|
Shkendija | 4 - 0 | Βαρντάρ | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Shkendija | 5 - 1 | Βαρντάρ |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Τετάρτη | |||||
FT
|
Kozhuf Gevgelija | 2 - 2 | Teteks | ||
Τρίτη | |||||
FT
|
Teteks | 3 - 2 | Kozhuf Gevgelija | ||
συγκ. | Teteks | 5 - 4 | Kozhuf Gevgelija | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Ρενόβα | 3 - 2 | Struga | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Struga | 2 - 2 | Ρενόβα | ||
συγκ. | Struga | 4 - 5 | Ρενόβα | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Ραμποτνίτσκι | 1 - 1 | Shkendija | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Shkendija | 1 - 1 | Ραμποτνίτσκι | ||
συγκ. | Shkendija | 2 - 2 | Ραμποτνίτσκι | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Bregalnica Štip | 2 - 3 | Pobeda | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Pobeda | 5 - 1 | Bregalnica Štip | ||
συγκ. | Pobeda | 8 - 3 | Bregalnica Štip | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Πέλιστερ | 4 - 2 | Borec Veles | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Borec Veles | 1 - 3 | Πέλιστερ | ||
συγκ. | Borec Veles | 3 - 7 | Πέλιστερ | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Skopje | 3 - 0 | Gorno Lisiče | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Gorno Lisiče | 0 - 3 | Skopje | ||
συγκ. | Gorno Lisiče | 0 - 6 | Skopje | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Σίλεκς | 1 - 0 | Akademija Pandev | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Akademija Pandev | 5 - 0 | Σίλεκς | ||
συγκ. | Akademija Pandev | 5 - 1 | Σίλεκς | ||
Πέμπτη | |||||
FT
|
Βαρντάρ | 1 - 1 | Shkupi | ||
Κυριακή | |||||
FT
|
Shkupi | 0 - 2 | Βαρντάρ | ||
συγκ. | Shkupi | 1 - 3 | Βαρντάρ |