Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Δευτέρα | ||||
FT
|
Ραμποτνίτσκι | 0 - 2 | Shkendija | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Τετάρτη | |||||
FT
|
Turnovo | 0 - 2 | Shkendija | Δείτε τους αγώνες | |
Τετάρτη | |||||
FT
|
Shkendija | 2 - 1 | Turnovo | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Shkendija | 4 - 1 | Turnovo | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Bregalnica Štip | 1 - 1 | Ραμποτνίτσκι | Δείτε τους αγώνες | |
Τετάρτη | |||||
FT
|
Ραμποτνίτσκι | 3 - 0 | Bregalnica Štip | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Ραμποτνίτσκι | 4 - 1 | Bregalnica Štip |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Τετάρτη | |||||
FT
|
Ραμποτνίτσκι | 3 - 0 | Σίλεκς | Δείτε τους αγώνες | |
Τετάρτη | |||||
FT
|
Σίλεκς | 1 - 2 | Ραμποτνίτσκι | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Σίλεκς | 1 - 5 | Ραμποτνίτσκι | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Mladost CD | 1 - 1 | Bregalnica Štip | Δείτε τους αγώνες | |
Τετάρτη | |||||
FT
|
Bregalnica Štip | 4 - 1 | Mladost CD | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Bregalnica Štip | 5 - 2 | Mladost CD | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Makedonija GjP | 2 - 4 | Turnovo | Δείτε τους αγώνες | |
Τετάρτη | |||||
FT
|
Turnovo | 0 - 1 | Makedonija GjP | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Turnovo | 4 - 3 | Makedonija GjP | ||
Πέμπτη | |||||
FT
|
Shkendija | 3 - 0 | Βαρντάρ | Δείτε τους αγώνες | |
Τετάρτη | |||||
FT
|
Βαρντάρ | 1 - 2 | Shkendija | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Βαρντάρ | 1 - 5 | Shkendija |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Τετάρτη | |||||
FT
|
Shkendija | 2 - 0 | Metalurg | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Metalurg | 0 - 5 | Shkendija | ||
συγκ. | Metalurg | 0 - 7 | Shkendija | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Makedonija GjP | 3 - 2 | Ljubanci | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Ljubanci | 0 - 0 | Makedonija GjP | ||
συγκ. | Ljubanci | 2 - 3 | Makedonija GjP | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Velazerimi 77 | 2 - 4 | Mladost CD | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Mladost CD | 3 - 3 | Velazerimi 77 | ||
συγκ. | Mladost CD | 7 - 5 | Velazerimi 77 | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Ρενόβα | 1 - 2 | Σίλεκς | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Σίλεκς | 3 - 1 | Ρενόβα | ||
συγκ. | Σίλεκς | 5 - 2 | Ρενόβα | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
KF Gostivari | 0 - 4 | Ραμποτνίτσκι | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Ραμποτνίτσκι | 4 - 0 | KF Gostivari | ||
συγκ. | Ραμποτνίτσκι | 8 - 0 | KF Gostivari | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Turnovo | 3 - 1 | Skopje | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Skopje | 2 - 2 | Turnovo | ||
συγκ. | Skopje | 3 - 5 | Turnovo | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Bregalnica Štip | 2 - 0 | Shkupi | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Shkupi | 1 - 0 | Bregalnica Štip | ||
συγκ. | Shkupi | 1 - 2 | Bregalnica Štip | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Βαρντάρ | 4 - 1 | Πέλιστερ | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Πέλιστερ | 0 - 2 | Βαρντάρ | ||
συγκ. | Πέλιστερ | 1 - 6 | Βαρντάρ |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τετάρτη | ||||
FT
|
Gorno Lisiče | 1 - 2 | Ρενόβα | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Vulkan | 0 - 3 | Makedonija GjP | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Prevalec | 0 - 4 | Σίλεκς | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Lirija | 0 - 11 | Turnovo | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Zajazi | 0 - 4 | Shkendija | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Μπελάσικα Στρούμιτσα | 0 - 2 | Skopje | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ljubanci | 1 - 1 | Teteks | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Pobeda | 1 - 1 | Mladost CD | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Drita | 0 - 3 | Velazerimi 77 | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Poeshevo | 0 - 0 | KF Gostivari | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Kozhuf Gevgelija | 0 - 1 | Βαρντάρ | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Maleš | 1 - 9 | Metalurg | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ljuboten | 1 - 5 | Shkupi | |
Πέμπτη | ||||
FT
|
11 Oktomvri | 0 - 8 | Πέλιστερ | |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Fortuna Skopje | 0 - 11 | Ραμποτνίτσκι | |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Plachkovica | 0 - 2 | Bregalnica Štip |