Coppa Italia Serie D

Τελικός

Μέρα Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη  
Σάββατο 27/05/2023
00:00
Νικητής 1ου ημιτελικού - Νικητής 2ου ημιτελικού

Ημιτελικά

Μέρα Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη  
Τετάρτη 08/03/2023
00:00
Νικητής προημιτελικού 1 - Νικητής προημιτελικού 2
Τετάρτη 08/03/2023
00:00
Νικητής προημιτελικού 3 - Νικητής προημιτελικού 4

Προημιτελικά

Μέρα Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη  
Τετάρτη 22/02/2023
14:30
Crema - Giana Erminio
Τετάρτη 22/02/2023
14:30
United Riccione - Adriese
Τετάρτη 22/02/2023
14:30
Pineto - Puteolana
Τετάρτη 22/02/2023
14:30
Lamezia Terme - Καβέζε

Προημιτελικά

Μέρα Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη  
Τετάρτη 11/01/2023
FT
Puteolana 2 - 1 Sarrabus Ogliastra
Τετάρτη 11/01/2023
FT
Giana Erminio 2 - 0 Città di Varese
Τετάρτη 11/01/2023
FT
Adriese 6 - 0 Union Clodiense
Τετάρτη 11/01/2023
FT
Πράτο 0 - 1 United Riccione
Τετάρτη 11/01/2023
FT
Αρέτσο 1 - 2 Pineto
Τετάρτη 18/01/2023
FT
Crema 3 - 1 Bra
Τετάρτη 25/01/2023
FT
Lamezia Terme 1 - 1 Trapani 1905
Τετάρτη 01/02/2023
FT
Καβέζε 1 - 0 Francavilla

Προημιτελικά

Μέρα Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη  
Τετάρτη 30/11/2022
FT
Sarrabus Ogliastra 1 - 0 Tivoli
Τετάρτη 07/12/2022
FT
Bra 2 - 0 Ligorna
Τετάρτη 07/12/2022
FT
Derthona 1 - 1 Crema
Τετάρτη 07/12/2022
FT
Città di Varese 1 - 0 Franciacorta
Τετάρτη 07/12/2022
FT
Arconatese 1 - 3 Giana Erminio
Τετάρτη 07/12/2022
FT
Dolomiti Bellunesi 0 - 0 Union Clodiense
Τετάρτη 07/12/2022
FT
Montebelluna 1 - 2 Adriese
Τετάρτη 07/12/2022
FT
United Riccione 3 - 1 Bagnolese BP
Τετάρτη 07/12/2022
FT
Orvietana Calcio 1 - 2 Αρέτσο
Τετάρτη 07/12/2022
FT
Puteolana 1 - 0 Trastevere
Τετάρτη 07/12/2022
FT
Francavilla 2 - 0 Casertana
Τετάρτη 07/12/2022
FT
Team Altamura 0 - 2 Καβέζε
Τετάρτη 07/12/2022
FT
Pineto 5 - 1 Tolentino
Τετάρτη 07/12/2022
FT
Seravezza 2 - 3 Πράτο
Τετάρτη 14/12/2022
FT
Trapani 1905 7 - 0 Ατσιρεάλε
Τετάρτη 04/01/2023
FT
Portici 1 - 2 Lamezia Terme

32nd Finals

Μέρα Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη  
Τρίτη 01/11/2022
FT
Varesina 0 - 1 Città di Varese
Τετάρτη 02/11/2022
FT
Chisola 1 - 3 Bra
Τετάρτη 02/11/2022
FT
Ligorna 2 - 1 Sestri Levante
Τετάρτη 02/11/2022
FT
Κασάλε Κάλτσιο 0 - 1 Derthona
Τετάρτη 02/11/2022
FT
Franciacorta 3 - 1 Breno
Τετάρτη 02/11/2022
FT
Arconatese 3 - 0 Caronnese
Τετάρτη 02/11/2022
FT
Giana Erminio 2 - 1 Alcione
Τετάρτη 02/11/2022
FT
Cjarlins Muzane 1 - 2 Dolomiti Bellunesi
Τετάρτη 02/11/2022
FT
Union Clodiense 2 - 1 Legnago Salus
Τετάρτη 02/11/2022
FT
Caldiero Terme 1 - 1 Montebelluna
Τετάρτη 02/11/2022
FT
Este 1 - 3 Adriese
Τετάρτη 02/11/2022
FT
Πράτο 1 - 0 Ποτζιμπόνσι
Τετάρτη 02/11/2022
FT
Sporting Trestina 0 - 2 Orvietana Calcio
Τετάρτη 02/11/2022
FT
Porto D' Ascoli 1 - 2 Pineto
Τετάρτη 02/11/2022
FT
Roma City 0 - 3 Tivoli
Τετάρτη 02/11/2022
FT
Trastevere 2 - 1 Flaminia
Τετάρτη 02/11/2022
FT
Puteolana 0 - 0 Molfetta Calcio
Τετάρτη 02/11/2022
FT
Καβέζε 2 - 1 Vastogirardi
Τετάρτη 02/11/2022
FT
Francavilla 1 - 0 Lavello
Τετάρτη 02/11/2022
FT
Νοτσερίνα 3 - 3 Portici
Τετάρτη 02/11/2022
FT
Città Di Sant’Agata 1 - 2 Trapani 1905
Τετάρτη 02/11/2022
FT
Arzachena 0 - 1 Sarrabus Ogliastra
Τετάρτη 02/11/2022
FT
Città di Fasano 0 - 1 Team Altamura
Τετάρτη 02/11/2022
FT
Athletic Carpi 1 - 1 United Riccione
Τετάρτη 02/11/2022
FT
Tolentino 1 - 1 Φάνο
Τετάρτη 02/11/2022
FT
Bagnolese BP 3 - 2 Correggese
Τετάρτη 02/11/2022
FT
Seravezza 3 - 0 Πιστογιέζε
Τετάρτη 09/11/2022
FT
Lupa Roma 1 - 2 Αρέτσο
Τετάρτη 09/11/2022
FT
Lamezia Terme 3 - 0 Cittanova
Τετάρτη 09/11/2022
FT
Ατσιρεάλε 2 - 0 Πάτερνο
Τετάρτη 09/11/2022
FT
Crema 1 - 1 Virtus Ciserano Bergamo
Τετάρτη 16/11/2022
FT
Casertana 3 - 2 Real Agro Aversa

Πίνακες

# Ομάδα ΑΜ Δ. Β.
1 19 +29 50
2 20 +33 45
3 20 +22 39
4 20 +7 39
5 21 +9 36
18+ GambleAware