Coppa Italia Serie D

Προημιτελικά

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη  
Τετ 06/12/17 Chieri Π 1 - 1 Π Σανρεμέζε Κάλτσιο Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 06/12/17 Gozzano 3 - 0 Sestri Levante Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 06/12/17 Legnago Salus 1 - 2 Campodarsego Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 06/12/17 Ostia Mare Lid… 1 - 0 Νουορέζε Κάλτσιο Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 06/12/17 Albalonga 1 - 0 Nuova Monterosi Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 06/12/17 Matelica Calcio 2 - 1 Ρίμινι Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 06/12/17 Γκέλα Π 1 - 1 Π Ιτζεα Βίρτους Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 06/12/17 Fiorenzuola 0 - 1 San Donato Tav… Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 06/12/17 Grumellese 3 - 1 Folgore Caratese Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 06/12/17 Belluno 0 - 3 Imolese Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 06/12/17 Pol. Cilivergh… 1 - 2 Crema Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 06/12/17 Virtus Verona 2 - 1 Βαρέζε Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 06/12/17 Pianese 2 - 0 Βιαρέτζιο Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 20/12/17 Monticelli 1 - 0 Francavilla Calcio Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 20/12/17 Νοτσερίνα Π 0 - 0 Π Audace Cerignola Περισσότερες πληροφορίες
Πεμ 21/12/17 Nardò Π 1 - 1 Π Potenza Calcio Περισσότερες πληροφορίες

32nd Finals

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη  
Τετ 04/10/17 Ιτζεα Βίρτους 4 - 0 Palmese Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 04/10/17 Ατσιρεάλε 0 - 2 Γκέλα Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 04/10/17 Belluno 2 - 1 Este Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 04/10/17 Imolese Π 3 - 3 Π Castelvetro Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 04/10/17 Βιαρέτζιο Π 1 - 1 Π Μασέζε Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 04/10/17 Savona 0 - 1 Σανρεμέζε Κάλτσιο Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 04/10/17 Sestri Levante 2 - 1 Finale Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 04/10/17 Pontisola Π 1 - 1 Π Grumellese Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 04/10/17 Pol. Cilivergh… 3 - 1 Darfo Boario Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 04/10/17 Βαρέζε 2 - 0 Μάντοβα Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 04/10/17 Pianese 2 - 0 Σαντζιοβανέζε Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 04/10/17 Valdinievole M… 1 - 3 San Donato Tav… Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 04/10/17 Lentigione 1 - 2 Fiorenzuola Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 04/10/17 Latte Dolce 2 - 6 Νουορέζε Κάλτσιο Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 04/10/17 Aprilia Π 2 - 2 Π Ostia Mare Lid… Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 04/10/17 Nuova Monterosi Π 1 - 1 Π Ριέτι Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 04/10/17 Ρίμινι 1 - 0 Βις Πέζαρο Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 04/10/17 Matelica Calcio 2 - 0 Jesina Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 04/10/17 Λ'Ακουλα 2 - 3 Monticelli Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 04/10/17 Ercolanese Π 0 - 0 Π Νοτσερίνα Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 04/10/17 Borgaro Nobis 0 - 3 Chieri Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 04/10/17 Bustese Milan… 1 - 3 Gozzano Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 04/10/17 Albalonga 1 - 0 Trastevere Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 04/10/17 Audace Cerignola 2 - 0 Città di Campo… Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 04/10/17 Κάλτσιο Καραβα… Π 1 - 1 Π Virtus Verona Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 04/10/17 Picerno 0 - 1 Nardò Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 04/10/17 Campodarsego 3 - 0 Adriese Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 04/10/17 Legnago Salus Π 1 - 1 Π Arzignano Valc… Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 04/10/17 Folgore Caratese 2 - 1 Κόμο Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 04/10/17 Potenza Calcio 2 - 1 Team Altamura Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 04/10/17 Crema Π 1 - 1 Π Πιτσιγκετόνε Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 11/10/17 Francavilla Calcio 4 - 1 Προ Βάστο Περισσότερες πληροφορίες

Πίνακες

# Ομάδα ΑΜ Δ. Β.
1 23 +50 62
2 23 +32 50
3 23 +26 47
4 23 +25 47
5 23 +25 44