Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Σάββατο | ||||
FT
|
Víkingur Reykjavík | 3 - 1 | KA | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
KA | 3 - 3 | Breidablik | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Víkingur Reykjavík | 4 - 1 | KR | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Δευτέρα | ||||
FT
|
Thór | 1 - 2 | Víkingur Reykjavík | Δείτε τους αγώνες |
Δευτέρα | ||||
FT
|
Breidablik | 3 - 1 | FH | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
KA | 2 - 1 | Γκρίντναβικ | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
KR | 2 - 1 | Stjarnan | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Thór | 3 - 1 | Leiknir Reykjavík | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
FH | 2 - 1 | Njardvík | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Stjarnan | 4 - 0 | Κέφλαβικ | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Βαλούρ | 1 - 3 | Γκρίντναβικ | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Thróttur Reykjavík | 0 - 3 | Breidablik | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Víkingur Reykjavík | 2 - 1 | Grótta | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
HK | 1 - 3 | KA | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Φίλκιρ | 3 - 4 | KR | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τετάρτη | ||||
FT
|
Stjarnan | 1 - 0 | IBV | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
KA | 5 - 0 | Uppsveitir | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
KR | 3 - 0 | Thróttur Vogar | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Leiknir Reykjavík | 1 - 0 | Selfoss | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Fjölnir | 0 - 2 | Breidablik | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Φραμ | 2 - 3 | Thróttur Reykjavík | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Βαλούρ | 4 - 1 | RB | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Κέφλαβικ | 1 - 0 | Ακράνες | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Njardvík | 4 - 1 | KFA | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Ægir | 1 - 3 | FH | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Γκρίντναβικ | 2 - 1 | Dalvík / Reynir | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Víkingur Reykjavík | 6 - 2 | Magni | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Kári | 1 - 1 | Thór | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Sindri | 2 - 4 | Φίλκιρ | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
HK | 5 - 0 | KFG | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Grótta | 4 - 3 | KH | Δείτε τους αγώνες |