Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Σάββατο | ||||
FT
|
Ακράνες | 0 - 3 | Víkingur Reykjavík | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Σάββατο | ||||
FT
|
Ακράνες | 2 - 0 | Κέφλαβικ | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Vestri | 0 - 3 | Víkingur Reykjavík | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τετάρτη | ||||
FT
|
ÍR | 1 - 3 | Ακράνες | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Vestri | 2 - 1 | Βαλούρ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Φίλκιρ | 0 - 1 | Víkingur Reykjavík | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
HK | 3 - 5 | Κέφλαβικ | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Vestri | 4 - 0 | Thór | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Fjölnir | 2 - 3 | ÍR | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Κέφλαβικ | 3 - 1 | KA | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
HK | 7 - 1 | KFS | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Βαλούρ | 6 - 0 | Völsungur | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ακράνες | 1 - 0 | FH | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Φίλκιρ | 2 - 1 | Haukar | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Víkingur Reykjavík | 3 - 1 | KR | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
KF | 1 - 2 | Haukar | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Völsungur | 2 - 1 | Leiknir Fáskrúds | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Thór | 2 - 1 | Γκρίντναβικ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
ÍR | 3 - 0 | IBV | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
KFS | 4 - 2 | Víkingur Ólafsvík | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Stjarnan | 1 - 2 | KA | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Afturelding | 1 - 2 | Vestri | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ακράνες | 3 - 0 | Φραμ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
FH | 4 - 1 | Njardvík | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
HK | 2 - 1 | Grótta | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Augnablik | 1 - 4 | Fjölnir | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Κέφλαβικ | 2 - 0 | Breidablik | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Víkingur Reykjavík | 3 - 0 | Sindri | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Kári | 1 - 2 | KR | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Βαλούρ | 2 - 0 | Leiknir Reykjavík | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Φίλκιρ | 7 - 0 | Úlfarnir | Δείτε τους αγώνες |