Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Σάββατο | ||||
FT
|
Víkingur Reykjavík | 1 - 0 | FH | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τετάρτη | ||||
FT
|
FH | 3 - 1 | KR | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Víkingur Reykjavík | 3 - 1 | Breidablik | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τετάρτη | ||||
FT
|
IBV | 2 - 3 | Víkingur Reykjavík | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
FH | 7 - 1 | Γκρίντναβικ | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Breidablik | 4 - 2 | Φίλκιρ | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
KR | 3 - 0 | Njardvík | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Víkingur Reykjavík | 1 - 1 | KA | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Γκρίντναβικ | 3 - 1 | Vestri | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Κέφλαβικ | 0 - 1 | Njardvík | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
IBV | 2 - 0 | Fjölnir | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Völsungur | 0 - 2 | KR | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
FH | 2 - 1 | Ακράνες | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Thróttur Reykjavík | 1 - 3 | Φίλκιρ | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Breidablik | 3 - 1 | HK | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Κυριακή | ||||
FT
|
Vestri | 2 - 1 | Úlfarnir | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
ÍR | 1 - 3 | Fjölnir | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Ægir | 0 - 4 | Thróttur Reykjavík | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Φραμ | 1 - 3 | Njardvík | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Γκρίντναβικ | 4 - 1 | Afturelding | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Κέφλαβικ | 1 - 0 | Kórdrengir | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
KÁ Ásvellir | 1 - 2 | Víkingur Reykjavík | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Φίλκιρ | 2 - 1 | Grótta | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Augnablik | 0 - 3 | Ακράνες | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
HK | 5 - 1 | Fjardabyggd | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Völsungur | 4 - 0 | Mídas | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
KR | 5 - 0 | Dalvík / Reynir | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Sindri | 0 - 5 | KA | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Magni | 1 - 10 | Breidablik | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
IBV | 1 - 0 | Stjarnan | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Βαλούρ | 1 - 2 | FH | Δείτε τους αγώνες |