Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Σάββατο | ||||
FT
|
Βαλούρ | 2 - 0 | IBV | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τετάρτη | ||||
FT
|
Selfoss | 1 - 2 | Βαλούρ | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
IBV | 1 - 0 | FH | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Κυριακή | ||||
FT
|
Breidablik | 2 - 3 | IBV | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Βαλούρ | 5 - 0 | Φίλκιρ | Δείτε τους αγώνες |
Δευτέρα | ||||
FT
|
Thróttur Reykjavík | 0 - 3 | FH | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Φραμ | 0 - 2 | Selfoss | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τετάρτη | ||||
FT
|
Vestri | 2 - 3 | Φραμ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Γκρίντναβικ | 0 - 2 | Φίλκιρ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Thróttur Reykjavík | 4 - 0 | Grótta | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
FH | 4 - 1 | Leiknir Reykjavík | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Stjarnan | 0 - 2 | IBV | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Ακράνες | 1 - 2 | Breidablik | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Víkingur Reykjavík | 2 - 3 | Βαλούρ | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Selfoss | 4 - 3 | Vídir | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Leiknir Reykjavík | 3 - 2 | KFG | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Reynir | 1 - 2 | Vestri | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Grótta | 6 - 1 | Augnablik | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Φραμ | 2 - 0 | HK | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Γκρίντναβικ | 1 - 0 | KA | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
IBV | 2 - 0 | Huginn | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Vídir | 2 - 0 | Sindri | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Haukar | 1 - 2 | Víkingur Reykjavík | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Κέφλαβικ | 1 - 2 | Φίλκιρ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Thróttur Reykjavík | 3 - 1 | Völsungur | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
KR | 1 - 2 | Selfoss | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ακράνες | 1 - 0 | KV | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Fjölnir | 0 - 1 | Βαλούρ | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Kría | 0 - 3 | Breidablik | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
FH | 9 - 0 | KF | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Stjarnan | 2 - 2 | Víkingur Ólafsvík | Δείτε τους αγώνες |