Magyar Kupa

Τελικός

Μέρα Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη  
Τετάρτη 05/05/2021
00:00
TBC - TBC

Προημιτελικά

Μέρα Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη  
Τρίτη 09/03/2021
17:30
Ουίπεστ - Mezőkövesd-Zsóry
Τετάρτη 10/03/2021
14:30
Φέχερβαρ - Budafoki MTE
Τετάρτη 10/03/2021
17:00
Kisvárda - Ζαλαεγκερζέγκι
Τετάρτη 10/03/2021
17:30
Ντεμπρετσένι - ΜΤΚ

Προημιτελικά

Μέρα Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη  
Τρίτη 09/02/2021
FT
Tarpa 0 - 3 Diósgyőr Δείτε τους αγώνες
Τρίτη 09/02/2021
FT
Szolnoki MÁV 0 - 2 Ουίπεστ Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 10/02/2021
FT
Dorogi 1 - 2 Φερεντσβάρος Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 10/02/2021
FT
III. Kerületi TUE 1 - 3 Χόνβεντ Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 10/02/2021
FT
Csákvári TK 2 - 3 Paksi SE Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 10/02/2021
FT
Hódmezővásárhely 0 - 3 Puskás Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 10/02/2021
FT
Soroksár SC 1 - 2 Kisvárda Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 10/02/2021
FT
Kazincbarcika 1 - 4 ΜΤΚ Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 10/02/2021
FT
Fémalk-Dunavarsány 0 - 11 Budafoki MTE Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 10/02/2021
FT
Tállya 5 - 3 Kaposvári Rákóczi Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 10/02/2021
FT
Taksony 1 - 4 Siófok Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 10/02/2021
FT
DEAC 1 - 2 Ντεμπρετσένι Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 10/02/2021
FT
Pécsi MFC 0 - 1 Χάλαντας Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 10/02/2021
FT
Ajka 1 - 2 Mezőkövesd-Zsóry Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 10/02/2021
FT
Βάσας 1 - 2 Φέχερβαρ Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 11/02/2021
FT
Tiszafuredi VSE 1 - 2 Ζαλαεγκερζέγκι Δείτε τους αγώνες

32nd Finals

Μέρα Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη  
Τετάρτη 21/10/2020
FT
Budaörs 1 - 3 Csákvári TK Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 28/10/2020
FT
Gárdony 1 - 4 Φέχερβαρ Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 28/10/2020
FT
Csácsbozsok-Nemesapáti 0 - 2 Χόνβεντ Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 28/10/2020
FT
Lipót Pékség 1 - 3 Ζαλαεγκερζέγκι Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 28/10/2020
FT
Dabas-Gyón 2 - 3 Budafoki MTE Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 28/10/2020
FT
Szentlőrinc SE 0 - 4 Puskás Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 28/10/2020
FT
Gyöngyös 1 - 4 Mezőkövesd-Zsóry Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 28/10/2020
FT
Bátaszék SE 1 - 7 ΜΤΚ Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 28/10/2020
FT
III. Kerületi TUE 2 - 1 Szeged 2011 Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 28/10/2020
FT
Zsámbéki SK 1 - 3 Tállya Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 28/10/2020
FT
Zalaszentgrót 0 - 1 Tiszafuredi VSE Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 28/10/2020
FT
Ceglédi 0 - 1 Ajka Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 28/10/2020
FT
Kiskunfelegyhazi HTK 1 - 5 Dorogi Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 28/10/2020
FT
Érdi VSE 0 - 3 Kazincbarcika
Τετάρτη 28/10/2020
FT
Kabai Meteorit 0 - 2 Fémalk-Dunavarsány Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 28/10/2020
FT
Salgótarján 1 - 3 Pécsi MFC Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 28/10/2020
FT
Taksony 2 - 0 Kozármisleny Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 28/10/2020
FT
Tarpa 4 - 1 BTE Felsőzsolca Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 28/10/2020
FT
BVSC 0 - 2 Ντεμπρετσένι Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 28/10/2020
FT
Egri 0 - 2 Βάσας Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 28/10/2020
FT
Nagykanizsa 1 - 2 DEAC Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 28/10/2020
FT
Monor 2 - 2 Siófok Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 28/10/2020
FT
Cso-Ki Sport 0 - 1 Hódmezővásárhely Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 28/10/2020
FT
Soroksár SC 3 - 2 Γκιόρι ΕΤΟ Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 28/10/2020
FT
Gázgyár 1 - 5 Kaposvári Rákóczi Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 28/10/2020
FT
Kecskeméti TE 0 - 1 Kisvárda Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 28/10/2020
FT
Dunaújváros-Pálhalma 0 - 6 Ουίπεστ Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 29/10/2020
FT
Nyíregyháza Spartacus 1 - 2 Paksi SE Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 29/10/2020
FT
Békéscsaba 0 - 3 Diósgyőr Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 11/11/2020
FT
Ménfőcsanak 0 - 3 Χάλαντας
Παρασκευή 13/11/2020
FT
Szolnoki MÁV 1 - 0 Gyirmót Δείτε τους αγώνες
Σάββατο 14/11/2020
FT
Bicskei 0 - 5 Φερεντσβάρος Δείτε τους αγώνες

Πίνακες

# Ομάδα ΑΜ Δ. Β.
1 27 +39 65
2 26 +21 50
3 26 +15 49
4 26 +9 45
5 26 +16 44
18+ GambleAware