Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Δευτέρα | ||||
FT
|
Φέχερβαρ | 0 - 1 | Ουίπεστ | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τετάρτη | ||||
FT
|
Kisvárda | 0 - 1 | Ουίπεστ | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
ΜΤΚ | 1 - 2 | Φέχερβαρ | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Ουίπεστ | 1 - 1 | Mezőkövesd | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Φέχερβαρ | 2 - 0 | Budafoki MTE | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Kisvárda | 6 - 1 | Ζαλαεγκερζέγκι | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ντεμπρετσένι | 1 - 2 | ΜΤΚ | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Mezőkövesd | 2 - 0 | Diósgyőr | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Paks | 2 - 4 | Budafoki MTE | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Tállya | 1 - 4 | ΜΤΚ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ζαλαεγκερζέγκι | 2 - 1 | Χόνβεντ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Puskás | 1 - 2 | Ουίπεστ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ντεμπρετσένι | 2 - 1 | Siófok | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Χάλαντας | 0 - 1 | Kisvárda | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Φερεντσβάρος | 1 - 2 | Φέχερβαρ | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Tarpa | 0 - 3 | Diósgyőr | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Szolnoki MÁV | 0 - 2 | Ουίπεστ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Dorogi | 1 - 2 | Φερεντσβάρος | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
III. Kerületi TUE | 1 - 3 | Χόνβεντ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Csákvári TK | 2 - 3 | Paks | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Hódmezővásárhely | 0 - 3 | Puskás | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Soroksár SC | 1 - 2 | Kisvárda | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Kazincbarcika | 1 - 4 | ΜΤΚ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Fémalk-Dunavarsány | 0 - 11 | Budafoki MTE | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Tállya | 5 - 3 | Kaposvári Rákóczi | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Taksony | 1 - 4 | Siófok | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
DEAC | 1 - 2 | Ντεμπρετσένι | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Pécsi MFC | 0 - 1 | Χάλαντας | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ajka | 1 - 2 | Mezőkövesd | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Βάσας | 1 - 2 | Φέχερβαρ | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Tiszafuredi VSE | 1 - 2 | Ζαλαεγκερζέγκι | Δείτε τους αγώνες |