Cup

Προημιτελικά

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη  
Τρι 24/03/20 Tamale City ΑΝΑΒ. Wamanafo Mighty Royals Περισσότερες πληροφορίες
Τρι 24/03/20 Wa Suntaa ΑΝΑΒ. Bofoakwe Tano Περισσότερες πληροφορίες
Τρι 24/03/20 Bechem United ΑΝΑΒ. Unity Περισσότερες πληροφορίες
Τρι 24/03/20 Paga Crocodile Stars ΑΝΑΒ. Real Tamale Περισσότερες πληροφορίες
Τρι 24/03/20 Young Apostles ΑΝΑΒ. Kenyasi New Dreams Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 25/03/20 Medeama ΑΝΑΒ. King Faisal Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 25/03/20 Ashanti Gold ΑΝΑΒ. Samartex Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 25/03/20 BYFA ΑΝΑΒ. Unistar Academy Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 25/03/20 Venomous Vipers ΑΝΑΒ. Elmina Sharks Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 25/03/20 Nzema Kotoko ΑΝΑΒ. Asokwa Deportivo Περισσότερες πληροφορίες
Πεμ 26/03/20 Hearts of Oak ΑΝΑΒ. Okwahu United Περισσότερες πληροφορίες
Πεμ 26/03/20 Legon Cities ΑΝΑΒ. Vision Περισσότερες πληροφορίες
Πεμ 26/03/20 Likpe Heroes ΑΝΑΒ. Dreams Περισσότερες πληροφορίες
Πεμ 26/03/20 Emmanuel ΑΝΑΒ. Star Madrid Περισσότερες πληροφορίες
Πεμ 26/03/20 Liberty Professionals ΑΝΑΒ. Great Olympics Περισσότερες πληροφορίες
Πεμ 26/03/20 Tema Youth ΑΝΑΒ. WAFA Περισσότερες πληροφορίες

32nd Finals

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη  
Σαβ 22/02/20 Attram de Visser 1 - 2 Tema Youth Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 22/02/20 Akatsi All Stars Π 1 - 1 Π Likpe Heroes Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 22/02/20 Unistar Academy Π 1 - 1 Π Skyy Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 22/02/20 Venomous Vipers 3 - 0 Suamponman Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 22/02/20 DC United 0 - 1 Wamanafo Mighty Royals Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 22/02/20 Kenyasi New Dreams 1 - 0 Eleven Wonders Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 22/02/20 Emmanuel 4 - 1 Uncle T Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 22/02/20 Tamale City 1 - 0 Kintampo Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 23/02/20 Danbort 0 - 2 Hearts of Oak Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 23/02/20 Accra City Π 0 - 0 Π Liberty Professionals Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 23/02/20 Heart of Lions 1 - 2 WAFA Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 23/02/20 Kings Palace Π 0 - 0 Π Vision Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 23/02/20 Okwahu United 1 - 0 Blue Skies Pelicans Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 23/02/20 Phar Rangers 1 - 2 Dreams Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 23/02/20 Samartex 5 - 1 Nkwantaman United Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 23/02/20 Eleven Wise 0 - 4 Nzema Kotoko Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 23/02/20 Karela 0 - 1 Medeama Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 23/02/20 Achiken 0 - 2 Ashanti Gold Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 23/02/20 Asante Kotoko 1 - 2 Asokwa Deportivo Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 23/02/20 Pacific Heroes Π 0 - 0 Π BYFA Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 23/02/20 Paga Crocodile Stars Π 1 - 1 Π Zuarungu Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 23/02/20 Wa Suntaa 2 - 1 Wa Yasin Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 23/02/20 Aduana Stars 1 - 2 Bechem United Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 23/02/20 Brong Ahafo Stars Π 0 - 0 Π Bofoakwe Tano Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 23/02/20 Unity 2 - 1 Berekum Chelsea Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 23/02/20 Kintampo Top Talent Π 2 - 2 Π Young Apostles Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 23/02/20 Gamba All Blacks 1 - 2 Elmina Sharks Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 23/02/20 Real Tamale 3 - 1 Young Zobzia Περισσότερες πληροφορίες
Δευ 24/02/20 Mighty Jets 0 - 2 Great Olympics Περισσότερες πληροφορίες
Δευ 24/02/20 Legon Cities 3 - 0 Inter Allies Περισσότερες πληροφορίες
Δευ 24/02/20 Ebusua Dwarfs Π 1 - 1 Π Star Madrid Περισσότερες πληροφορίες
Δευ 24/02/20 King Faisal 6 - 0 Thunderbolt Περισσότερες πληροφορίες

Πίνακες

# Ομάδα ΑΜ Δ. Β.
1 29 +45 82
2 28 +37 57
3 29 +30 53
4 29 +12 48
5 29 +14 45
18+ GambleAware