Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Σάββατο | ||||
FT
|
Αϊντραχτ Νόρντερστεντ | 1 - 2 | Dassendorf |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Παρασκευή | ||||
FT
|
Osdorf | 0 - 3 | Αϊντραχτ Νόρντερστεντ | |
Σάββατο | ||||
FT
|
Dassendorf | 1 - 0 | Βικτόρια Αμβούργου |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Σάββατο | ||||
FT
|
Altengamme | 1 - 4 | Dassendorf | |
Σάββατο | ||||
FT
|
Lohbrügge | 0 - 1 | Βικτόρια Αμβούργου | |
Κυριακή | ||||
FT
|
Μπάρμπεκ-Ούλενχορστ | 1 - 2 | Osdorf | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Wedel | 1 - 3 | Αϊντραχτ Νόρντερστεντ |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Παρασκευή | ||||
FT
|
Oststeinbeker SV | 1 - 3 | Altengamme | |
Σάββατο | ||||
FT
|
Lohbrügge | 1 - 0 | Kosova | |
Σάββατο | ||||
FT
|
Dassendorf | 2 - 0 | Sasel | |
Κυριακή | ||||
FT
|
Teutonia Ottensen | 2 - 3 | Wedel | |
Κυριακή | ||||
FT
|
Rasensport Uetersen | 0 - 0 | Osdorf | |
Κυριακή | ||||
FT
|
Μπάρμπεκ-Ούλενχορστ | 5 - 2 | Concordia | |
Σάββατο | ||||
FT
|
Dersimspor | 1 - 3 | Βικτόρια Αμβούργου | |
Κυριακή | ||||
FT
|
Μπούσχολς | 1 - 5 | Αϊντραχτ Νόρντερστεντ |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Oststeinbeker SV | 6 - 1 | Wellingsbüttel | |
Τρίτη | ||||
FT
|
Börnsen | 0 - 8 | Dassendorf | |
Τρίτη | ||||
FT
|
Nienstedten | 0 - 4 | Osdorf | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
HEBC | 0 - 3 | Concordia | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Wedel | 2 - 2 | Niendorfer TSV | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Buxtehuder SV | 0 - 1 | Sasel | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Viktoria Harburg | 0 - 2 | Μπούσχολς | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Alstertal-Langenhorn | 0 - 4 | Βικτόρια Αμβούργου | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Rasensport Uetersen | 2 - 1 | Rahlstedt | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Μπάρμπεκ-Ούλενχορστ | 3 - 2 | Rugenbergen | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Altengamme | 5 - 3 | Bramfelder SV | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Harksheide | 0 - 5 | Teutonia Ottensen | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Barsbüttel | 1 - 1 | Kosova | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Elmshorn | 0 - 7 | Αϊντραχτ Νόρντερστεντ | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Falke | 1 - 1 | Lohbrügge | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Dersimspor | 3 - 3 | Eintracht Lokstedt |