3. Liga

αναμετρήσεις

Μέρα Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη  
Παρασκευή 23/10/2020
19:00
Τσβικάου PSTP Türkgücü-Ataspor
Σάββατο 24/10/2020
14:00
Μέπεν - Καϊζερσλάουτερν
Σάββατο 24/10/2020
14:00
Ινγκολσταντ - Διναμό Δρέσδης
Σάββατο 24/10/2020
14:00
Χάνσα Ροστόκ - Viktoria Köln
Σάββατο 24/10/2020
14:00
Λούμπεκ - Χάλεσερ
Σάββατο 24/10/2020
14:00
Μαγδεμβούργο - Βέχεν Βισμπάντεν
Σάββατο 24/10/2020
14:00
Ντούισμπουργκ - Ιρντινγκεν
Κυριακή 25/10/2020
13:00
Σααρμπρίκεν - Βερλ
Κυριακή 25/10/2020
14:00
Ερασιτέχνες Μπάγερν Μονάχου - Βάλντχοφ Μανχάιμ
Δευτέρα 26/10/2020
19:00
Ουντερχάκινγκ - Μόναχο 1860

* Παιχνίδια που έπαιξε ή θα παίξει τις περασμένες/επόμενες 3 μέρες.

Πίνακες

#   Ομάδα ΑΜ Ν. Ι. Η. Υ. Κ. Δ. Β. Τελευταία 5 παιχνίδια ΠΜΠ
1 Προηγούμενη θέση: 3 5 4 1 0 11 3 +8 13 W W W W D
2 Προηγούμενη θέση: 5 6 4 1 1 10 6 +4 13 W W W W L
3 Προηγούμενη θέση: 1 6 3 2 1 12 7 +5 11 L D W W D
4 Προηγούμενη θέση: 7 6 3 2 1 9 7 +2 11 W D W D L
5 Προηγούμενη θέση: 4 6 3 1 2 11 7 +4 10 W L L W W
6 6 3 1 2 9 7 +2 10 W L W L D
7 Προηγούμενη θέση: 11 6 3 1 2 7 6 +1 10 D W L L W
8 6 3 1 2 5 6 -1 10 L W W L D
9 Προηγούμενη θέση: 10 6 2 3 1 8 3 +5 9 W L D D W
10 Προηγούμενη θέση: 9 6 2 3 1 13 11 +2 9 W L D D W
11 Προηγούμενη θέση: 2 6 3 0 3 6 6 +0 9 L L W W W
12 Προηγούμενη θέση: 13 6 1 4 1 10 10 +0 7 L W D D D
13 Προηγούμενη θέση: 12 6 1 3 2 8 9 -1 6 L D D W L
14 Προηγούμενη θέση: 15 5 2 0 3 6 9 -3 6 W L L L W
15 Προηγούμενη θέση: 16 4 1 2 1 4 5 -1 5 W D D L
16 Προηγούμενη θέση: 17 6 1 2 3 4 10 -6 5 L W D D L
17 Προηγούμενη θέση: 18 6 0 4 2 4 8 -4 4 D D D D L
18 Προηγούμενη θέση: 20 6 1 1 4 4 9 -5 4 L W L L D
19 Προηγούμενη θέση: 14 6 1 0 5 6 12 -6 3 L L L L W
20 Προηγούμενη θέση: 19 6 0 2 4 6 12 -6 2 L L L D L
Promotion
Promotion Play-off
Relegation

Παίκτες

Παίκτης Ομάδα GΓκολ PΓκολ πέναλτι 1stΠρώτα γκολ
5 0 2
4 0 2
4 1 1
4 0 2
3 0 0
3 1 2
3 0 2
3 0 2
3 0 1
3 0 3
2 0 1
2 1 2
2 2 1
2 0 0
2 0 2

Πίνακες

# Ομάδα ΑΜ Δ. Β.
1 5 +7 13
2 5 +7 12
3 6 +3 10
4 5 +0 10
5 5 +4 9
18+ GambleAware