Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Κυριακή | ||||
FT
|
Gagra | 2 - 2 | Τορπέντο Κουτάισι | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τετάρτη | ||||
FT
|
Gagra | 1 - 0 | Διναμό Τιφλίδας | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Telavi | 0 - 1 | Τορπέντο Κουτάισι | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τετάρτη | ||||
FT
|
Meta | 0 - 1 | Gagra | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Guria | 0 - 5 | Διναμό Τιφλίδας | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
ΒΙΤ Γεωργία Τιφλίδας | 0 - 3 | Telavi | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Shukura | 1 - 3 | Τορπέντο Κουτάισι | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τετάρτη | ||||
FT
|
Merani Martvili | 1 - 2 | Διναμό Τιφλίδας | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Guria | 3 - 1 | Samtredia | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
ΒΙΤ Γεωργία Τιφλίδας | 1 - 1 | Chikhura | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Telavi | 1 - 0 | Dila | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Τορπέντο Κουτάισι | 2 - 0 | Rustavi | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
WIT Georgia II | 1 - 2 | Gagra | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Gardabani | 0 - 3 | Shukura | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Liakhvi Tskhinvali | 2 - 5 | Meta | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Mark Stars | 2 - 4 | Merani Martvili | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Meta | 0 - 0 | Tbilisi City | |
Τρίτη | ||||
FT
|
Kojaeli | 0 - 8 | Dila | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Meshakhte | 2 - 3 | Samtredia | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Samgurali | 2 - 2 | Rustavi | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Guria | 1 - 0 | Kolkheti Poti | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Gori | 0 - 2 | Τορπέντο Κουτάισι | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Tbilisi 2016 | 0 - 6 | Chikhura | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
WIT Georgia II | 0 - 0 | Iberia 1999 | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Gagra | 2 - 1 | Σιόνι | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Λοκομοτίβ Τιφλίδας | 4 - 4 | Διναμό Τιφλίδας | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
ΒΙΤ Γεωργία Τιφλίδας | 1 - 0 | Dinamo Batumi | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Liakhvi Tskhinvali | 5 - 2 | Algeti | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Gardabani | 3 - 1 | Imereti | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Margveti 2006 | 0 - 4 | Telavi | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Shukura | 4 - 0 | Merani Tbilisi | Δείτε τους αγώνες |